Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Citi

Sestdien Jūrmalā norisināsies PK posms ielu vingrošanā

Sestdien, 16. jūnijā, plkst. 14 Majoru pludmalē notiks Pasaules kausa posms ielu vingrošanā. Pasākums pulcēs 20 labākos ielu vingrotājus no 10 valstīm. Sacensības Jūrmalā ir viens no 18 Pasaules kausa posmiem, kas šogad norisināsies visos pasaules kontinentos. Katra posma uzvarētājs kvalificēsies finālsacensībām, kas notiks gada beigās pie Ēģiptes piramīdām.

Smaiļotājs Rumjancevs: Latvijas čempionāts ir svarīgāks nekā Eiropas čempionāts © DIENA

Sudrabs pirms gada pasaules čempionātā, tikai septītā vieta aizvadītajā nedēļas nogalē kontinentālajās meistarsacīkstēs. Latvijas smaiļotājs Aleksejs Rumjancevs svētdien Serbijā savā kroņa distancē 200 metros palika vien septītajā vietā, taču pašreizējais pasaules čempions par to sevišķi nepārdzīvo. Telefonsarunā Dienai viņš uzsvēra, ka galvenais mērķis ir būt maksimāli labā gatavībā vasaras beigās.

FOTO: Brokastis ar triatlonu

Lieliskā atmosfērā norisinājušās pirmās Rīgas Triatlona 2018 brokastis, vēsta pasākuma rīkotāji. Šī pasākuma iniciators bija Latvijas Triatlona federācija, kas gatavojas Rīgas Triatlonam 2018, kas notiks 12. augustā pie Radisson Blu Daugava viesnīcas.

Betsafe spēkavīru čempionāta 1.posmā Saldū triumfē Šmaukstelis

Spēkavīru čempionāta pirmajā posmā Saldū cīņu par 2018. gada čempionāta uzvarētāja titulu uzsāka deviņi atlēti, to skaitā gan pērnā gada Latvijas stiprākais vīrs Artis Plivda, gan World Strongest man 2018 debitējušais Aivars Šmaukstelis. Viņiem konkurenci mēģināja sastādīt vēl septiņi spēkavīri - Igors Podčeredņičenko, Raivis Mundiciems, Didzis Zariņš, Jānis Šleckus un Oskars Martužans. Piedalījās arī sportists no Lietuvas Audrius Jokubaitis un mūsu jaunais censonis Ričards Bužinskis, kuram tās bija pirmās sacensības spēkavīru elitē.

Minifutbola turnīrs cilvēkiem ar īpašām vajadzībām Seni Cup 2018 pulcēs rekordlielu komandu skaitu

30. un 31. maijā Staicelē risināsies Latvijas sporta dzīvē īpašs notikums cilvēkiem ar īpašām vajadzībām - Seni Cup 2018 minifutbola turnīrs, ko organizē SIA TZMO Latvija sadarbībā ar Latvijas Futbola Federāciju (LFF). Turnīrs šogad pulcēs rekordlielu komandu skaitu no visas Latvijas – kopskaitā 18, kas cīnīsies par iespēju pārstāvēt Latviju finālturnīrā Polijā, informē organizatori.