Briedis pēc punktiem uzvar Gevoru un iegūst WBC dimanta jostu(3)

Latvijas boksa zvaigzne Mairis Briedis sestdien ASV pilsētā Čikāgā Pasaules boksa supersērijas ceturtdaļfināla duelī pirmā smagā svara kategorijā (līdz 90,7 kilogramiem) pēc punktiem pārspēja Vācijas pārstāvi Noelu Gevoru, kurš pazīstams arī ar vārdu Norairs Mikaeljans.

Latvijas pāris iekļūst finālā pasaules čempionātā 10 dejās

Portugālē notikušajā pasaules čempionātā Pasaules Sporta deju federācijas (WDSF) profesionāļu divīzijā 10 dejās (5 Standartdejas + 5 Latīņamerikas dejas) 19 pāru konkurencē fināla sešiniekā iekļuva un piekto vietu ieguva Marts Puniņš un Dana Jākobsone, informē Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis. Par čempioniem otro gadu pēc kārtas kļuva Dānijas dejotāji Bjorns Bičs un Ešli Viljamsone.

Bukmeikeri prognozē Brieža triumfu nākamajā cīņā

Mairis Briedis šajā sezonā Pasaules boksa Supersērijā pirmā smagā svara kategorijā ir pārliecinošs favorīts. Briedis ceturtdaļfinālā tiksies ar Vācijas pilsoni, armēņu izcelsmes bokseri Noelu Mikaelianu, un šajā duelī totalizatora Betsafe bukmeikeri uzvaru prognozē Latvijas pārstāvim.

Koha labo savus rekordus un izcīna bronzu pasaules čempionātā(4)

Latvijas jaunā svarcēlāja Rebeka Koha svētdien Tadžikistānā izcīnīja bronzas medaļu pasaules pieaugušo čempionātā. Vien 20 gadus vecā Koha summā pacēla 227 kilogramus, labojot savu personīgo rekordu. Tikmēr par pasaules čempioni ar 237 kilogramiem kļuva taivāniete Hsinčuna Kuo, kamēr otrā ar 231 kilogramu bija ķīniete Guimina Čena.