Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Citi

Samoilovam/Šmēdiņam zaudējums cīņā par pirmo vietu grupā, Pļaviņš/Točs nākamajā kārtā

Sezonu lieliski sākušais Latvijas pludmales volejbola pāris Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs trešdien izcīnīja uzvaras abās Dohā notiekošā Pasaules kausa izcīņas četru zvaigžņu posma apakšgrupas spēlēs un ieguva automātisku ceļazīmi uz izslēgšanas sacensību otro kārtu, kamēr Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš cieta zaudējumu cīņā par pirmo vietu grupā.

Briedis atsācis treniņus, grib aizvadīt cīņu jau maijā © DIENA(7)

Vēl nezinot, kā vadībā un pret ko būs jācīnās, treniņus atsācis Latvijas vadošais profesionālais bokseris Mairis Briedis, kurš cer jau maijā iziet ringā, lai atgrieztos uz panākumu takas pēc karjeras pirmā reģistrētā zaudējuma. Sportista pārstāvis Raimonds Zeps sarunā ar Dienu apliecināja, ka pārrunas abās frontēs tuvojas finiša taisnei, bet tieši šī iemesla dēļ sīkāku informāciju šobrīd komanda nevarēja sniegt.

FOTO: Latvijai divas uzvaras pasaules kausā kamanu suņu sportā Madonā

Nedēļas nogalē Madonas slēpošanas un aktīvās atpūtas bāzē Smeceres sils Latvijas Kamanu suņu sporta federācijas un Dog Sport Carnikava rīkotajā Pasaules kausa posmā, kamanu suņu sportā, kas vienlaicīgi bija arī Baltijas kausa posms un Latvijas Ziemas čempionāts, ļoti labus rezultātus uzrādīja Latvijas sportisti, izcīnot astoņas godalgotas vietas, no kurām arī trīs pirmās vietas.

Madonā atkal notiks pasaules kausa posms kamanu suņu sportā(1)

Šo sestdien un svētdien Madonas slēpošanas un biatlona trasē Smeceres sils otro gadu pēc kārtas norisināsies Latvijas Kamanu suņu sporta federācijas rīkotais pasaules kausa posms kamanu suņu sportā, kas vienlaicīgi būs arī Latvijas Ziemas čempionāts un Baltijas ziemas kauss. Līdz ar to šajā nedēļas nogalē uz Madonu klātienē vērot šo interesanto un aizraujošo pasākumu Latvian Winter Championships 2018 ir aicināts jebkurš interesents, informē organizatoru pārstāvis Ivars Bācis.

SOK atcēlusi Krievijas Olimpiskās komitejas diskvalifikāciju(9)

Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) dažas dienas pēc Phjončhanas Ziemas olimpisko spēļu noslēguma atcēlusi Krievijai piešķirto dopinga diskvalifikāciju, trešdien kā pirmā paziņoja Krievijas puse, bet vēlāk apstiprināja arī SOK.

Krievija samaksājusi soda naudu SOK(2)

Krievija samaksājusi 15 miljonu ASV dolāru (12 miljonu eiro) soda naudu Starptautiskajai Olimpiskajai komitejai (SOK), ceturtdien paziņoja Krievijas Olimpiskā komiteja (OKR).