Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Citi

Latvijas vīru orientieristi netiek labāko divdesmitniekā PČ sprinta finālsacensībās Vecrīgā(1)

Latvijas vīru orientieristiem Rūdolfam Zērnim, Andrim Jubelim un Artūram Pauliņam sestdien Vecrīgā neizdevās tikt labāko 20 skaitā pasaules čempionātā sprinta distancē, kurā uzvaru guva titulētais šveicietis Daniels Hubmans. Labākais no Latvijas sportistu trio bija Zērnis, kurš ierindojās 22. vietā, kamēr Jubelis palika 32., bet Pauliņš 33. pozīcijā 45 finālistu konkurencē.

Orientieriste Grosberga pēc starta PČ sprintā: Biju spējīga uz ko vairāk(1)

Latvijas orientieristei Sandrai Grosbergai par 17. vietu Latvijā notiekošā pasaules čempionāta sprinta distancē ir neliela rūgtuma sajūta, jo viņa apzinājās, ka ir spējīga uz ko vairāk, sarunā ar žurnālistiem atzina sportiste. Grosberga sestdien Vecrīgā izcīnīja 17. vietu pasaules čempionāta sprinta distancē, kas Latvijā notiekošajās meistarsacīkstēs bija pirmās sacensībās.

Orientieriste Grosberga Vecrīgā izcīna 17. vietu PČ sprinta distancē

Latvijas orientieriste Sandra Grosberga sestdien Vecrīgā ieņēma 17. vietu pasaules čempionātā sprinta distancē, kurā triumfēja titulētā dāniete Maja Alma. Alma izcīnīja savu ceturto pasaules čempiones titulu, nepilnus četrus kilometrus garo trasi Vecrīgas ielās veicot 13 minūtēs un 43,2 sekundēs. Viņa par 16,8 sekundēm pārspēja pasaules ranga līderi Tūvi Aleksandersoni no Zviedrijas, bet vēl 10,3 sekundes uzvarētājai zaudēja šveiciete Judīte Vīdere, kura pasaules čempionātā sprintā triumfēja 2014. gadā. Tikmēr Grosberga uzvarētājai zaudēja minūti un 34 sekundes, kas viņai deva 17. vietu starp 45 finālistēm.

Jau astoto gadu norisināsies Rīgas Sporta nakts

Rīgas Sporta nakts šogad norisināsies 1.septembrī no plkst.15 līdz 22 pašā Rīgas centrā, Esplanādē. Rīgas sporta nakts organizatori aicina sporta federācijas, sporta un veselīga dzīvesveida orientētas organizācijas pieteikties, lai pastāstītu, parādītu un uzrunātu gan lielus, gan mazus pasākuma apmeklētājus pievērsties veselīgam dzīvesveidam.

Katram savs vājais punkts © DIENA

Visu trīs sportistu iekļūšana finālsacensībās un izcīnītā bronzas godalga stafetes sacensībās ļauj Latvijas Modernās pieccīņas federācijas (LMPF) vadībai kā veiksmīgu vērtēt Latvijas izlases dalību Eiropas čempionātā, kas nedēļas nogalē norisinājās Ungārijā. Organizācijas vadītājs Jānis Liepiņš sarunā ar laikrakstu Diena atzina, ka individuāli no katra atlēta varēja gaidīt arī vēl labāku sniegumu, tomēr gadu pirms olimpiskās kvalifikācijas sākuma skats ir cerīgs.

Bažas par sportistu drošību Tokijas olimpiskajās spēlēs © DIENA

Karstuma vilnim Japānā pieņemoties spēkā un vietām termometra stabiņam pakāpjoties pat virs 40 grādiem pēc Celsija skalas, izskanējušas bažas par olimpiešu drošību 2020. gadā Tokijā gaidāmajās olimpiskajās spēlēs, jo konkrētajos mēnešos šāds karstums Japānā nav retums, raksta The Guardian.

Usiks kļuvis par absolūto pasaules čempionu(2)

Ukrainas bokseris Oleksandrs Usiks sestdien Maskavā pēc punktiem uzvarēja Muratu Gasijevu, kļūstot par Pasaules boksa supersērijas uzvarētāju un arī absolūto pasaules čempionu pirmajā smagajā svara kategorijā līdz 90,7 kilogramiem.