Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Citi

Latvijai divi fināli Super Grand Prix profesionāļu divīzijā sporta dejās

Vācijā notikušajā Super Grand Prix posmā Pasaules Sporta deju federācijas (WDSF) profesionāļu divīzijā gan Standartdejās (ST), gan Latīņamerikas (LA) dejās Latvijas pāri iekļuva finālā. ST dejās no 17 pāriem Marts Puniņš/Dana Jākobsone ieguva 4.vietu, bet LA dejās rīdzinieki Marts Smolko/Tīna Bazikina 15 pāru vidū izcīnīja 2.vietu, informē Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis.

Vēja tuneļu lidotājs Īvans startēs pasaules čempionātā Bahreinā

Latviešu lidotājs Toms Īvāns (26) piedalīsies pasaules čempionātā lidošanā vēja tunelī – 3rd FAI World Cup of Indoor Skydiving, kas notiks no 25. līdz 28. oktobrim Bahreinas vēja tunelī Gravity Indoor Skydiving. Vairāk kā 300 pasaules labākie lidotāji gan individuālajās, gan komandu disciplīnās sacentīsies ne tikai par titulu iegūšanu, bet arī par naudas balvām 200 000 ASV dolāru vērtībā, vēsta sportista pārstāvji.

Valdība pārdala finansējumu svarīgu sporta infrastruktūras attīstības projektu īstenošanai

Veicot finansējuma pārdali starp valsts budžeta programmām, tiks nodrošināti nepieciešamie papildu līdzekļi vairākiem valsts nozīmes sporta infrastruktūras attīstības projektiem, valsts pārvaldībā esošo sporta bāzu sakārtošanai, kā arī nacionālās nozīmes starptautisku sporta pasākumu organizēšanai Latvijā 2019. gadā, vēsta Izglītības un zinātnes ministrija (IZM).

Latvijas Olimpiskā komiteja: IZM apzināti ignorē Nacionālo sporta padomi(6)

Ignorējot Nacionālo sporta padomi, Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) ir sagatavojusi lēmumprojektu šīsdienas Ministru kabineta sēdē, kur aicina atbalstīt 1,2 miljonu eiro novirzīšanu sporta objektiem. IZM sagatavotais lēmumprojekts par finansējuma pārdali ir sasteigts, kā arī IZM tādejādi ir noteikusi par prioritāti sporta būves, nevis sportiskos sasniegumus, norāda Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK). Tā neatbalsta un norobežojas no šādas lēmuma sagatavošanas procedūras un kārtības, kā arī aicina IZM vadīties pēc pašas deklarētajiem labas pārvaldības principiem.