Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ziemas sports

Eidukai sarežģījumi pirms pasaules U23 čempionāta

Gatavojoties pasaules U23 čempionātam, kas nākamnedēļ sākumā sāksies Somijas pilsētā Vuokati, pāris nepatīkamus momentus piedzīvojusi Patrīcija Eiduka. Latvijas vadošā distanču slēpotāja tomēr beigu beigās ir nokļuvusi Somijā un atlikušās sešas dienas turpinās gatavošanos čempionātam, informē slēpotājas pārstāvis Ivars Bācis.

Izlems starp Rīgu un Bratislavu © DIENA(7)

Divi pretendenti palikuši uz 2021. gada pasaules hokeja čempionāta (PČ) sarīkošanu. Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) valdes sēde notiks otrdien vai trešdien. Tad arī tiks izlemts – vai PČ norisināsies Rīgā vai Slovākijas galvaspilsētā Bratislavā

Bavārijā meklē ātrumu taisnē © DIENA

Izaicinājumiem bagāts sezonas svarīgākais starts pasaules čempionātā (PČ) Kēnigszē solās būt Latvijas kamaniņu braucējiem, kuri centīsies atminēt līdz šim neskaidros jautājumus Bavārijas ledus labirintā. Sacensību tiešraides no piektdienas līdz svētdienai Best4Sport TV kanālā.

Rastorgujevs pēc triumfa klasikā startēs arī sprintā © DIENA

Nedēļas nogalē Eiropas čempionātā (EČ) uz starta redzēsim Andreju Rastorgujevu, kurš trešdien ļoti pārliecinoši triumfēja 20 kilometru klasikā. Latvijas vadošais biatlonists pēc zelta medaļas izcīnīšanas par dalību sprintā nebija pilnībā pārliecināts, tomēr, apsverot vairākus apstākļus, izšķīries par piedalīšanos sacensībās, ko izmantos kā intensīvu treniņu un gatavošanos pēc divām nedēļām gaidāmajam pasaules čempionātam.