Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ziemas sports

Eiduka Tour de Ski sestajā posmā ierindojas 30.vietā

Latvijas vadošā distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka piektdien prestižo sacensību Tour de Ski sestajā posmā, kurā sportistes sacentās desmit kilometru klasiskā stila slēpojumā ar kopēju startu, ierindojās 30.vietā, kamēr uzvaru izcīnīja Natālija Ņeprajeva no Krievijas.

Rastorgujevam 40.vieta PK piektajā posmā

Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs piektdien Vācijā Pasaules kausa (PK) piektajā posmā desmit kilometru sprinta sacensībās šaušanā stāvus pieļāva trīs kļūdas un ierindojās 40.vietā, kamēr uzvaru izcīnīja norvēģis Juhanness Tīngnēss Bē.

Dukuram starts EČ ar nelielu savainojumu un nomainītām kamanām © DIENA

Vēsturiski ieraksti karjerā, taču pēdējās divās reizēs pjedestāls palicis nesasniegts. Pasaules kausa (PK) sezona skeletonā turpināsies ar 5. posma sacensībām un Eiropas čempionātu (EČ) Vācijas trasē Vinterbergā. Vīriešu sacensību sākums piektdien pulksten 11 pēc Latvijas laika, sievietēm – plkst. 15.30.

Notur augstu latiņu © DIENA

Uzlecošā slēpošanas zvaigzne Patrīcija Eiduka turpina demonstrēt augstvērtīgu un stabilu sniegumu. Sazvanīta trešdienas vakarā pēc pārbrauciena no Itālijas ciemata Toblahas uz Val di Fiemmi, kur norisināsies atlikušie trīs Tour de Ski posmi, 20 gadu vecā sportiste atzina, ka nav pārāk nogurusi.

RTU palīdz skeletona izlasei sagatavot kamanu slieces šī gada sacensībām

Pirms Pasaules kausa (PK) posmiem skeletonā Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātē veikti skeletona slieču cietības un ģeometrijas mērījumi. Pareizi sagatavotas slieces ir būtisks priekšnoteikums, lai sportisti sacensībās uzrādītu pēc iespējas augstākus rezultātus, informē universitātē.

Teicami sākusī Eiduka turpinās Tour de ski, Vīgants devies mājup

Tour de ski teicami iesākusī Latvijas distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka, kura pēc pirmajiem trim posmiem tūres kopvērtējumā ieņem 22.vietu, otrdien Toblahā ar dalību 10km distancē brīvajā stilā ar intervāla startu turpinās prestižo un grūto tūri, tādējādi mēģinot pagarināt šīs sezonas lielisko sēriju ar sešiem finišiem labāko trīsdesmitniekā pēc kārtas, informē slēpotājas pārstāvis Ivars Bācis. Tikmēr vienīgais mūsu pārstāvis vīriešu konkurencē madonietis Raimo Vīgants, kurš ļoti labi (44.vieta) nostartēja sprintā. kā jau sākotnēji plānojis, pēc pirmajiem trim startiem devies mājup.