Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Migla

Ziemas sports

Eiropas čempionātā Siguldā brauks Ķibermanis un Melbārdis © DIENA

Pirmo treniņu dienu, gatavojoties Pasaules kausa (PK) un Eiropas čempionāta sacensībām, Siguldā aizvadījuši bobslejisti. Sezonas līderis vācietis Frančesko Frīdrihs otrdien vēl nebrauca trasē, un pēc atgriešanās pirmdien vēlu vakarā no pasaules junioru čempionāta Vinterbergā brīvdiena bija iedota Latvijas komandas jaunākajam pilotam Ralfam Bērziņam.

Zelta četrinieks olimpiskās medaļas saņems īpašā ceremonijā(3)

Latvijas bobsleja pilots Oskars Melbārdis ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu nākamnedēļ Siguldā gaidāmajā Pasaules kausa posmā saņems olimpiskās zelta medaļas, kas sportistiem piešķirtas pēc tam, kad par dopinga noteikumu pārkāpumiem tika diskvalificēta krieva Aleksandra Zubkova ekipāža, vēsta Latvijas Radio.

Brāļiem Šiciem sudrabs PK divnieku sacensībās

Latvijas kamaniņu braucēji Andris un Juris Šici sestdien Pasaules kausa septītā posma sacensībās izcīnīja sudraba godalgas, kamēr Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš finišēja uzreiz aiz vadošā trijnieka.

M. Dukurs ar perfektu otro braucienu triumfē Sanktmoricā(10)

Latvijas skeletonisti Martins un Tomass Dukuri piektdien Sanktmoricas trasē Šveicē aizvadīja Pasaules kausa (PK) priekšpēdējā, septītā, posma sacensības. Martins ar lielisku otro braucienu tika pie savas 53. uzvaras PK izcīņas vēsturē, bet Tomass dalīja 9. pozīciju.

Arī kamaniņu sportisti uz Ķīnas trasi martā nedosies

Starptautiskā Kamaniņu sporta federācija (FIL) ņēmusi piemēru no pārējām ziemas sporta veidu federācijām un piektdien paziņoja, ka atcēlusi martā plānoto 2022.gada Pekinas olimpisko spēļu trases homologāciju, jo Ķīnā pašlaik plosās koronavīruss, vēsta FIL.