Brāļiem Šiciem sudrabs PK divnieku sacensībās

Latvijas kamaniņu braucēji Andris un Juris Šici sestdien Pasaules kausa septītā posma sacensībās izcīnīja sudraba godalgas, kamēr Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš finišēja uzreiz aiz vadošā trijnieka.

M. Dukurs ar perfektu otro braucienu triumfē Sanktmoricā(10)

Latvijas skeletonisti Martins un Tomass Dukuri piektdien Sanktmoricas trasē Šveicē aizvadīja Pasaules kausa (PK) priekšpēdējā, septītā, posma sacensības. Martins ar lielisku otro braucienu tika pie savas 53. uzvaras PK izcīņas vēsturē, bet Tomass dalīja 9. pozīciju.

Arī kamaniņu sportisti uz Ķīnas trasi martā nedosies

Starptautiskā Kamaniņu sporta federācija (FIL) ņēmusi piemēru no pārējām ziemas sporta veidu federācijām un piektdien paziņoja, ka atcēlusi martā plānoto 2022.gada Pekinas olimpisko spēļu trases homologāciju, jo Ķīnā pašlaik plosās koronavīruss, vēsta FIL.

Kivlenieks un Dārznieks astotniekā PK posmā Siguldā

Latvijas kamaniņu braucēji Inārs Kivlenieks un Artūrs Dārznieks svētdien Siguldā izcīnīja attiecīgi septīto un astoto vietu Pasaules kausa sestā posma pamatsacensībās, Riks Kristens Rozītis bija 14.pozīcijā, bet Kristers Aparjods pēc kritiena samierinājās ar pēdējo, 31.vietu.