Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ziemas sports

Bavārijā meklē ātrumu taisnē © DIENA

Izaicinājumiem bagāts sezonas svarīgākais starts pasaules čempionātā (PČ) Kēnigszē solās būt Latvijas kamaniņu braucējiem, kuri centīsies atminēt līdz šim neskaidros jautājumus Bavārijas ledus labirintā. Sacensību tiešraides no piektdienas līdz svētdienai Best4Sport TV kanālā.

Rastorgujevs pēc triumfa klasikā startēs arī sprintā © DIENA

Nedēļas nogalē Eiropas čempionātā (EČ) uz starta redzēsim Andreju Rastorgujevu, kurš trešdien ļoti pārliecinoši triumfēja 20 kilometru klasikā. Latvijas vadošais biatlonists pēc zelta medaļas izcīnīšanas par dalību sprintā nebija pilnībā pārliecināts, tomēr, apsverot vairākus apstākļus, izšķīries par piedalīšanos sacensībās, ko izmantos kā intensīvu treniņu un gatavošanos pēc divām nedēļām gaidāmajam pasaules čempionātam.

Brāļus Dukurus PK pēdējā posmā nomaina Netlaus un Veinbergs

Pasaules kausa skeletonā pēdējā posmā Īglsas trasē Latviju vīru konkurencē pārstāvēs debitanti Krists Netlaus un Elvis Veinbergs, bet karjeras otrais starts tas būs Dārtai Zuntei, pirmdien sarunā ar aģentūru LETA teica Latvijas skeletona izlases treneris Gints Dzērve.

Viena kļūda dārgi maksā © DIENA

Kritiens lejup rezultātu ailē, un visi spēki tagad sakoncentrēti maksimāli labāka rezultāta sasniegšanai sezonas galvenajās sacensībās. Martins Dukurs Pasaules kausa (PK) 7. posma sacensībās Vācijas trasē Kēnigszē ieņēma 11. vietu. Vecākais brālis Tomass bija augstāk – 8. pozīcijā, bet otrajā posmā pēc kārtas nepārspēts palika vācietis Aleksandrs Gasners. Brāļi Martins un Tomass Dukuri PK pēdējā posmā Īglsas trasē Austrijā nestartēs, jo jau ir piestājuši nākamā pasaules čempionāta mājvietā Altenbergā.

Brāļi Šici uzvar Sprinta PK pēdējā posmā kamaniņu sportā(1)

Sprinta pasaules kausa pēdējā posmā Austrijā divnieku sacensībās uzvarēja Latvijas duets Juris un Andris Šici, sezonas kopvērtējumā ierindodamies otrajā vietā, labākais no vīriešiem no Latvijas braucējiem bija Gints Bērziņš ar 11.vietu un sievietēm Elīza Tīruma ar desmito vietu.