Ķibermanis ceturtais arī otrajās PK sezonas sacensībās

Latvijas bobsleja pilota Oskara Ķibermaņa un stūmēja Matīsa Mikņa divnieku ekipāža svētdien Leikplesidas trasē ASV izcīnīja ceturto vietu Pasaules kausa pirmā posma otrajās sacensībās, kamēr Ralfs Bērziņš ar Dāvi Spriņģi bija 19.pozīcijā.

Starta gatavībā Dukuri un bobslejisti © DIENA

Izkristalizēt komandas sastāvu sezonas otrajai pusei un samērot spēkus pēc jauno svaru ierobežojušo noteikumu ieviešanas. Atšķirīgi uzdevumi Pasaules kausa (PK) izcīņas pirmajos posmos būs Latvijas bobslejistiem un skeletonistiem.

Neskatoties uz Slotiņa savainojumu, biatlona komanda tiks pieteikta sestdienas stafetei

Šobrīd Latvijas biatlonista Roberta Slotiņa veselības stāvoklim pēc trešdien Zviedrijas trasē Estešundā Pasaules kausa posmā piedzīvotā kritiena trasē tiek sekots līdzi, taču par viņa dalību sestdienas 4x7,5 kilometru stafetē tiks lemts pirms starta, sarunā ar LETA ceturtdien pastāstīja Latvijas Biatlona federācijas (LBF) viceprezidents Gundars Upenieks.

Gatavība labāka nekā pagājušajā rudenī © DIENA(1)

Mainīti noteikumi un jauns treneris. Pasaules skeletonā un arī Latvijas komandā ir notikušas pārmaiņas, tāpēc ar interesi tiek gaidītas Pasaules kausa (PK) izcīņas 1. posma sacensības, kas šajā nedēļas nogalē norisināsies ASV trasē Leikplesidā. Šosezon spēkā stājas jauni svara ierobežojumi, savukārt ar brāļiem Martinu un Tomasu Dukuriem sācis strādāt austriešu speciālists Matiass Gugenbergers. Par gatavošanos sezonai stāsta Tomass Dukurs. Kādā no turpmākajiem Dienas numuriem savās pārdomās un iecerēs dalīsies Martins.

Aparjode un Zirne PK posmā Leikplesidā iebrauc TOP 15

Kendija Aparjode un Ulla Zirne Pasaules kausa posmā kamaniņu sportā Leikplesidā sestdien finišēja labāko 15 braucēju vidū un ieguva tiesības rīt startēt sprinta sacensībās, bet 18.vietā ierindojās Elīza Cauce.

Kamaniņu braucēji Šici arī PK otrajā posmā iebrauc sešiniekā

Latvijas kamaniņu divnieks Andris Šics/Juris Šics sestdien ASV Leikplesidas trasē Pasaules kausa (PK) otrajā posmā izcīnīja sesto vietu, kamēr Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš un Kristens Putins/Imants Marcinkēvičs attiecīgi ieņēma 8. un 13.pozīciju.