Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +8 °C
Apmācies
Trešdiena, 22. septembris
Maigurs, Mārica, Māris

Latvijā

Padomes nevajadzētu pārvērst par ierēdņu noliktavām © DIENA(11)

Jaunā mācību gada ieskaņā Aismas Orupes saruna ar Latvijas Universitātes rektoru Indriķi Muižnieku par mācību procesu, potēšanos, jaunajiem būvniecības plāniem un īpašumu apsaimniekošanu. Kā arī par augstskolu pārvaldības reformas ieviešanu un citām augstākās izglītības jomas aktualitātēm.

Bērnu slimnīca: Covid-19 piesardzības pasākumu ievērošana skolās ir nepieciešama klātienes mācību nodrošināšanai

Bērnu klīniskā universitātes slimnīca nepiekrīt un norobežojas no Latvijas Ārstu biedrības (LĀB) prezidentes Ilzes Aizsilnieces publiski izteiktajiem apgalvojumiem par piesardzības pasākumu nejēdzību un pat bīstamību bērniem un jauniešiem un uzsver, ka šie pasākumi ir nepieciešami, lai varētu nodrošināt pēc iespējas drošākas klātienes mācības.

RAKUS vadītājs: Smagi slimo Covid-19 pacientu īpatsvars slimnīcā sasniedzis 20%(5)

Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā (RAKUS) smagi slimo Covid-19 pacientu īpatsvars ir krietni pieaudzis un sasniedzis jau 20%, kas ir par astoņiem procentpunktiem vairāk nekā iepriekš, kad intensīvās terapijas nodaļā ārstējās 10% līdz 12% Covid-19 slimnieki, šorīt intervijā LTV raidījumam Rīta panorāma sacīja RAKUS valdes priekšsēdētājs Imants Paeglītis.

Azartspēļu uzņēmums: Pakalpojuma aizliegšana bez risinājuma piedāvāšanas neliecina par labu pārvaldību(4)

Vienas pakalpojumu kategorijas aizliegšana, nepiedāvājot saprātīgu alternatīvu risinājumu azartspēļu pakalpojumu sniegšanai citur pašvaldības teritorijā, neliecina par samērīgumu un labu pārvaldību, komentējot Ķekavas novada domes lēmumu aizliegt azartspēļu organizēšanu visā jaunajā Ķekavas novada teritorijā, aģentūrai LETA pauda azartspēļu rīkotāja SIA "Olympic Casino Latvia" valdes priekšsēdētājs Gints Pakārklis.

Galvenie jautājumi – kurp ejam, kur gribam nonākt © DIENA(11)

Ja mēs skatāmies kopumā, varai pietrūkst profesionālas menedžmenta kapacitātes to uzdevumu lielumam, kas jārisina. Tas ir, kā kad mopēda kvalifikācijas braucējs apsēžas pie traktora stūres – skaidrs, ka viņš nemāk to vadīt, nesaprot tā vadības rīku jēgu. Tā intervijā Dienas Biznesam atzīst Uldis Pīlēns, arhitekts, UPB holdinga dibinātājs un ilggadējs vadītājs.