Rīgā +17 °C
Piektdiena, 14. jūnijs
Saiva, Santis, Sentis, Tija, Saivis

Smiltenes kausā riteņbraukšanā startēs arī Kambala

Nedēļas nogalē norisināsies viens no leģendārākajiem velo pasākumiem Latvijā – Smiltenes kauss. Tajā savu dalību apstiprinājis arī Latvijas bijušais basketbolists un bokseris Kaspars Kambala, kurš startēs Vudlande Tautas braucienā, vēsta organizatori.

Liepiņam 56. vieta EČ riteņbraukšanā grupas braucienā

Trešdien Francijas pilsētā Pluē aizvadīts Eiropas čempionāta šosejas riteņbraukšanā grupas braucienā sacensības elites vīriem un U23 dāmām. Vīru konkurencē Emīls Liepiņš vien pēdējā kāpumā zaudēja kontaktu no līderiem un finišēja 56. vietā. Tikmēr U23 vecuma grupas dāmu konkurencē Līna Svarinska ieņēma 45. vietu, ziņo Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Neilands piedzīvos debiju Tour de France

Pasaules tūres šosejas riteņbraukšanas komanda Israel Start – Up Nation savā sastāvā dalībai pasaules prestižākajās daudzdienu sacensībās Tour de France iekļāvusi 26 gadus veco Latvijas riteņbraucēju Kristu Neilandu, kuram šī būs debija prestižajās sacensībās. Velobrauciens sāksies 29. augustā Nicā, vēsta Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Babris dramatiskā cīņā izcīna pirmo elites Latvijas čempiona titulu BMX

Sestdien Ventspils piedzīvojuma parka trasē norisinājās Latvijas un Lietuvas čempionāts BMX riteņbraukšanā. Sacensībās tika sasniegts jauns čempionāta dalībnieku rekords, bet elites grupās zelta godalgas izcīnīja Helvijs Babris un Vineta Pētersone, vēsta Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Sestdien Siguldā notika Latvijas valsts mežu MTB maratona sezonas otrais posms, kas vienlaikus bija arī Latvijas čempionāts MTB maratonā. Elites vīru grupā trešo gadu pēc kārtas par valsts čempionu kļuva DTG – MySport komandas riteņbraucējs Oskars Muižnieks. Sieviešu grupā nepārspēta palika Katrīna Jaunslaviete – Kipure, amatieriem Aleksandrs Patrijuks, kamēr valsts junioru čempiona titulus ieguva – Ronalds Rītiņš un Renāte Rodionova.

Treka veterāns Ķiksis priecē ar godalgu elites sacensībās Itālijā

Nedēļas nogalē lieliski sevi apliecinājis Latvijas treka riteņbraucējs Ainārs Ķiksis (48), kurš Itālijā notiekošajās elites UCI 1. kategorijas sacensībās Piceno Sprint Cup izcīnīja trešo vietu keirinā, bet sprintā ieņēma sesto pozīciju, vēsta Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Covid-19 dēļ Ķekavas velobraucienā sestdien atcelta Sporta distance

Saistībā ar konstatēto Covid-19 izplatību tieši profesionālo šosejas riteņbraucēju vidū no Murjāņu sporta ģimnāzijas un ņemot vērā Latvijas riteņbraukšanas federācijas un Slimības profilakses un kontroles centra ieteikumus, tika pieņemts atbildīgs lēmums atcelt Sporta distanci 8. augustā gaidāmajā Ķekavas velobraucienā. Pārējās trīs distances notiek bez izmaiņām un plānotajos laikos, informē rīkotāji.

Arī BMX čempionāta trešajā posmā triumfē Babris

Aizvadītās nedēļas nogalē Jelgavā esošajā Zemgales Olimpiskā centra trasē lieliskā gaisotnē aizvadīts SMScredit.lv BMX čempionāta trešais posms. Sacensībās piedalījās 370 sportisti, kas ir jauns čempionāta dalībnieku rekords. Kupli pārstāvētajā Pro Open grupā otro posmu pēc kārtas triumfēja Helvijs Babris.

LVM MTB maratona sezonu ar uzvarām iesāk Blūms un Jaunslaviete-Kipure

Svētdien ar pašmāju riteņbraukšanas klasiku – posmu Cēsis – Valmiera – startējusi 2020. gada Latvijas valsts mežu kalnu divriteņu maratona klātienes sezona. Toyota Hybrid distancē triumfēja titulētākais pašmāju MTB sportists Mārtiņš Blūms un vairākkārtējā valsts čempione Katrīna Jaunslaviete-Kipure. Lielbāta Tautas braucienā tikmēr nepārspēti ātrajā trasē bija Ģirts Cirvelis un Renāte Rodionova.

MTB braucējs Blūms izcīna ceturto vietu prestižajā Šveices kausā

Svētdien Leukerbedas pilsētā notikušajā UCI C1 kategorijas kalnu riteņbraukšanas (MTB) Olimpiskā krosa (XCO) sacensībās – Šveices kausā – lielisku sniegumu demonstrēja Latvijas čempions Mārtiņš Blūms. Cēsinieks ļoti spēcīgā konkurencē spēja gūt ceturto vietu. Uzvarēja pasaules labākais kalnu riteņbraucējs Nino Šurters, informē Latvijas Riteņbraukšanas federācija.