Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā -1 °C
Apmācies
Pirmdiena, 24. janvāris
Krišs, Eglons, Ksenija, Egle

31. oktobris, 2021

Digitālais izdzīvošanas komplekts © DIENA

Gan šodien, gan nākotnē svarīgākās ir un būs digitālās prasmes – to dzirdam teju ik uz soļa. Daļu sabiedrības tas iedvesmo, daļu – biedē un dzen mazvērtības kompleksos. Tomēr, konkretizējot, kas tad īsti ir tas minimums, kas digitāli būtu jāzina un jāprot ikvienam XXI gs. cilvēkam, redzam, ka patiesībā daudz ko jau mākam.

Mauzolejā diviem vietas nepietika © DIENA(5)

Pirms 60 gadiem no mauzoleja Maskavas Sarkanajā laukumā paklusām tika iznestas un nekropolē pie Kremļa sienas apbedītas savulaik visuvarenā PSRS līdera Josifa Staļina mirstīgās atliekas.

Jauno spēku dodiet mums! © DIENA(2)

Lai kā arī kādam varētu šķist no malas, slavenais vispasaules vīruss pilnīgi noteikti Latvijas politisko skatuvi nav padarījis ne mazāk iekārojamu, ne vieglāk iekarojamu. Tāpēc SestDiena, aicinot visus nezaudēt galvu un skaidru domu un jau laikus vētīt un vērtēt politisko piedāvājumu, turpmākajos numuros lūkos un pētīs, kā izskatās politiskais hipodroms nu jau mazāk nekā gadu pirms lielajām zirgu skriešanās sacīkstēm. Un šajā – pirmajā – rakstā no sērijas ieskicējam jaunos politiskos spēkus un viņu vilkmi.

SestDienas receptes: Ķirbju stunda ir situsi! © DIENA

Jā, jā, ir oktobra beigas, ir helovīns, un ir arī mājsēde, tāpēc ķirbjoties šoreiz varam tikai mājās. Un to arī darām, jo nākamnedēļ mūsu SestDienas vakariņām būs jau pavisam cita tēma. Šoreiz divas pretējas receptes: viena ir ideālā zupa arī tiem, kuri ķirbi ne visai mīl, bet otra – par izjokošanas tēmu.

Līdz jaungadam būs ļoti grūti(6)

Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Rinalds Muciņš par cīņu ar "specvienību" delta, trim nevakcinēto grupām un par to, ko negribas darīt miera laikā.

Instinktiem nav derīguma termiņa © DIENA

Kur vēl ļauties bel canto mākslas pārmērīgajam krāšņumam un klausīties sicīlieša Vinčenco Bellīni agrīno darbu, ja ne Palermo? Opera Pirāts ir atgriezusies Sicīlijā

Kalendārs

Oktobris, 2021
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7