Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas
Rīgā -16 °C
Sniega pārslas
Pirmdiena, 6. decembris
Niklāvs, Niks, Nikolajs, Nikola

8. oktobris

Ārkārtējās situācijas laikā saīsina ēdināšanas un citu pakalpojumu sniegšanas vietu darba laiku(3)

Ārkārtējās situācijas laikā sabiedriskās ēdināšanas, izklaides, kultūras pakalpojumu, kā arī reliģiskās darbības veikšanas vietas un kultūrvietas darbu varēs sākt ne agrāk kā plkst.6 un beigt ne vēlāk kā plkst. 21, teikts Ministru kabineta rīkojuma projektā par ārkārtējās situācijas izsludināšanu, ko piektdien apstiprināja valdībā.

Latvijā ražotie mikrofoni eksportā dodas ar QR kodu, nevis drukātu lietošanas instrukciju

Viens praktisks piemērs, kā ar mūsdienīgu un radošu pieeju biznesa ikdienas organizēšanā var veiksmīgi apvienot gan izmaksu efektivitāti, gan vienlaicīgi sekmēt klimata neitralitātes saglabāšanu - Latvijā ražotie studijas mikrofoni JZ Microphones uz eksporta valstīm visā pasaulē dodas ar vizītkartes izmēra lietošanas instrukciju, nolasāmu ar QR kodu, nevis pievienotām apjomīgām, uz papīra drukātām lietošanas instrukcijām vairākās valodās.

Kultūras un izklaides pasākumu apmeklētājus aicina lietot maskas

Ņemot vērā kritiski smago epidemioloģisko situāciju valstī, kultūras un izklaides pasākumu rīkotāji aicina visus kultūras pasākumu apmeklētājus, negaidot Ministru kabineta lēmumu un tā stāšanos spēkā, iekštelpās lietot maskas - lai maksimāli pasargātu sevi, savus tuvākos un visus pasākumu apmeklētājus.

Covid-19 pacientu skaits slimnīcās pieaudzis līdz 707(2)

Latvijas ārstniecības iestādēs pagājušajā diennaktī ievietoti 80 Covid-19 pacienti, bet 64 no tām izrakstīti, līdz ar to kopumā stacionēto Covid-19 pacientu skaits pieaudzis no 703 līdz 707, liecina Nacionālā veselības dienesta informācija.

Patēriņa cenas septembrī Latvijā gada laikā pieaugušas par 4,8%

Patēriņa cenas šogad septembrī salīdzinājumā ar augustu Latvijā pieaugušas par 1,1%, bet gada laikā - šogad septembrī salīdzinājumā ar 2020.gada septembri - patēriņa cenas palielinājušās par 4,8%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.

AT priekšsēdētājs: Procesa virzītāji akli atkārto Finanšu izlūkošanas dienesta ziņojumā minēto(2)

Procesa virzītāji lēmumos par procesa nodošanu tiesai kā pierādījumu akli atkārto Finanšu izlūkošanas dienesta ziņojumā minēto pamatojumu, lai gan mantas īpašnieks to jau ir ar pierādījumiem atspēkojis, šādu viedokli starptautiskā simpozijā Noziedzīgi iegūto līdzekļu legalizācija: aktuālās tendences un nākotnes izaicinājumi paudis Augstākās tiesas (AT) priekšsēdētājs Aigars Strupišs.

Kariņš pēcpusdienā sasaucis valdības sēdi(9)

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) piektdien atcēlis dalību neformālajā Baltijas Ministru padomes premjerministru sanāksmē Lietuvā un pēcpusdienā sasaucis valdības ārkārtas sēdi, liecina premjera biroja publiskotā darba kārtība.

Aptauja: 40% iedzīvotāju atbalsta sejas masku valkāšanu arī vakcinētām personām(1)

Sejas masku lietošanu sabiedriskās vietās arī pret Covid-19 vakcinētām personām atbalsta divreiz lielāks iedzīvotāju skaits nekā pret to iebilst – 40 % iedzīvotāju atbalsta sejas masku lietošanu sabiedriskās vietās arī vakcinētām personām, savukārt 19 % ir pret, liecina Mēness aptieka un pētījumu aģentūras Norstat veiktā aptauja.

Grupa Måneskin izdod jaunu singlu Mammamia

Eirovīzijas dziesmu konkursa uzvarētāji, itāļu rokgrupa Måneskin klajā laiž jaunu dziesmu Mammamia, kuru producējis Fabricio Feraguzo (Fabrizio Ferraguzzo) sadarbībā ar grupas dalībniekiem, informēja Sony Music pārstāve Guna Zučika.

Rīgas siltums aicina pieslēgt apkuri visām mājām Rīgā

Iestājoties ārkārtējai situācijai un pieaugot saslimstībai ar Covid-19, AS Rīgas siltums aicina pieslēgt apkuri visām daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām jau tuvākajā laikā, neraugoties uz iedzīvotāju parādiem, informēja uzņēmums.

Vecums joprojām nav šķērslis! © DIENA

Prasmes sabalansēt budžetu, pilnvērtīgi lietot tehnoloģijas, izveidot un vadīt sabiedriskās organizācijas. Tāpat arī – zināšanas un iemaņas, veidojot dzimtas koku, atmiņas un ķermeņa trenēšana – šie ir tikai daži no tematiem, kurus Latvijas seniori var apgūt un pilnveidot projektā Vecums nav šķērslis II bez maksas.

Laksai 18 punkti graujošā Skio kluba uzvarā Eirolīgā

Latvijas basketboliste Kitija Laksa ceturtdien guva 18 punktus Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Eirolīgas sezonas pirmajā spēlē, kļūdama par mača rezultatīvāko spēlētāju un sekmēdama Skio Famila graujošu uzvaru savā laukumā.

Kalendārs

Oktobris, 2021
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7