Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +5 °C
Apmācies
Trešdiena, 17. aprīlis
Rūdolfs, Viviāna, Rūdis

14. oktobris, 2023

Suņa riešana un paklausība © DIENA

Lasītājs jautā: vai un kā sunim – divus gadus vecam špicam – var iemācīt neriet? It kā jau riešana un skaļa uzvedība špicam esot raksturīga, tomēr mūsējais līdz šim bija ļoti kluss…

Satrauc tehnoloģiju ietekme © DIENA

Saseksas hercogiene Megana Mārkla, uzstājoties vecāku konferencē Ņujorkā Pasaules mentālās veselības dienas ietvaros, atzinusi, ka viņu uztruac mūsdienu tehnoloģiju ietekme. Pasākumā viņa piedalījās kopā ar vīru Lielbritānijas princi Hariju.

Negulēt uz lauriem © DIENA

Vien dažas dienas pēc atgriešanās no Pasaules kausa finālturnīra Latvijas valstsvienības spēlētāji un treneri steidza uz saviem klubiem, kuros pašlaik vairākumam sezona jau ir sākusies. Latvijas basketbols šosezon tiks pārstāvēts plašā ģeogrāfijā – no uzlecošās saules zemes Japānas līdz pat plašajai Amerikai. Sekmīgais sniegums Āzijas basketbola laukumos pagaidām būtiski ietekmējis vien atsevišķu komandas dalībnieku iespējas tirgū, jo finālturnīra laikā teju visi jau bija likuši savu parakstu uz līguma nākamajai sezonai. Iespējas mazliet tālākā nākotnē noteiks viņu sniegums klubu sastāvā sezonas gaitā, taču viens būtisks ieguvums no Pasaules kausā parādītā būs. "Viņiem tiks pievērsta daudz lielāka uzmanība – tas ir viennozīmīgi," sarunā ar Sporta Avīzi apliecina basketbola aģents Artūrs Kalnītis.

Smukie dārzeņi © DIENA

Pagājušās nedēļas nogales laikapstākļi bija, kā saka, tādi, kad saimnieks suni ārā nedzen. Tad nu omulība jāiegūst citādi, tāpēc turpinām oktobri ar garšīgiem, cepeškrāsnī gatavotiem gardumiem – šoreiz smukā dārzeņu panna ar pikantu mērcīti un sīpolu uzkoda.

Ātruma cilts: Timrots viesojas benzīngalvu sapņu garāžā

Diena.lv kopā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko raidījuma Ātruma cilts sēriju. Tajā Pauls Timrots šoreiz viesojas sapņu garāžā, kuras saimnieks Armands Svētiņš ar lielu cieņu apkopojis unikālus Mercedes un citu marku spēkratus.

Pilsētvalsts ar orhidejām un šoviem © DIENA

Tīras ielas, brīnišķīgi skaista daba un iespaidīgi gaismas šovi vienlaikus ar cilvēku pūļiem un grūti izturamu burzmu visapkārt – tāda ir Singapūra, kur var apskatīt gan trauslo orhideju tūkstošus, gan tikpat neierasti daudz debesskrāpju.

Franču vīnu klasifikācija © DIENA

Tas, vai vīns garšo, vai negaršo, ir gaumes lieta. Tomēr, lai tiktu garantēta vīnkopības un vīndarīšanas kvalitāte un lai māksla (prasme) atšķirt labu vīnu no slikta kļūtu saprotama ikvienam, visā pasaulē izstrādāti daudz maz līdzīgi kritēriji, pēc kuriem to noteikt.

Izraēla un Palestīna - kara atgriešanās © DIENA

Palestīniešu grupējuma Hamas kaujinieku negaidītais un asiņainais iebrukums aizsācis kārtējo Izraēlas un arābu militāro konfliktu. Tas var turpināties pat mēnešiem un prasīt tūkstošiem dzīvību, turklāt galvenokārt civiliedzīvotāju, taču tā arī netuvināt gadu desmitiem ilgušās konfrontācijas beigas. Kas noveda pie kārtējām sadursmēm, un kādas var izrādīties to sekas gan reģionālā, gan plašākā mērogā?

Kalendārs

Oktobris, 2023
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5