Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +19 °C
Daļēji saulains
Piektdiena, 21. jūnijs
Monvīds, Egita, Emīls

4. maijs

Ko atvest ciemkukulī no Umbrijas © DIENA

Umbrijas auglīgie ozolkoku meži, kristāldzidrie strauti un auglīgā zeme dāvā daudzas delikateses. Tāpēc tikpat daudz gardumu, ko nobaudīt uz vietas, no Umbrijas var atvest arī mājās.

Iegūglē, kas ir Kobeins © DIENA

Izrāde Jelgava ’94 liek ne tikai domāt par to, kāds tu pats biji 14 gados, bet arī ir principiāls solis tā virzienā, lai padarītu Leļļu teātri par vietu, kur nāk ne tikai bērni

Sestdienas receptes: Pavasarīgi dzeltens © DIENA

Šomēnes galvenajā lomā būs olas – salātos, omletēs, saldajos ēdienos, mīklās un citos gardos ēdienos. Olas vispār ir brīnišķīgs produkts! Šoreiz garšīgi olu salāti un maigs krēms ar olas dzeltenumu zemeņu tiramisu sastāvā – abus droši var pasniegt arī Baltā galdauta svētkos, svinot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu.

Tenora dzīves maratons © DIENA

Mihails Čuļpajevs (35) par dziedātāja attīstības ceļu, pasaules karjeru, cilvēkiem un likteņa zvaniņiem, kas liek pārvērtēt dzīvi.

Mēs ejam uz priekšu © DIENA

Jaunie filmdari – Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) bakalaura programmas Audiovizuālā māksla otrā kursa studenti – ir iedvesmas pilni. Savos darbos viņi portretē personīgo un līdzās esošo un līdz 18. maijam ar īpašu kampaņu aicina finansiāli atbalstīt astoņu dokumentālo īsfilmu tapšanu.
Reklāmraksts

Pieci pieprasītākie juridiskie pakalpojumi

Mums katram dzīvē var gadīties situācijas, kad ir nepieciešams izmantot juridiskos pakalpojumus. Fiziskas personas visbiežāk meklē juridisko palīdzību, lai sakārtotu dažādus ģimenes tiesību jautājumus, iegādātos nekustamo īpašumu vai tiktu galā ar mantojuma lietām. Savukārt juridiskās personas – komerctiesību, nodokļu un citos jautājumos. Iepazīstieties ar pieprasītākajiem juridiskajiem pakalpojumiem!
Reklāmraksts

Kā izvēlēties labu SEO speciālistu?

Kad cilvēki meklē produktus vai pakalpojumus internetā, tikai retais atrastos rezultātus izskata arī otrajā, trešajā vai ceturtajā meklētājprogrammu lapā – lielākā daļa cilvēku pārtrauc meklēšanu pēc tam, kad ir izskatījuši pirmos atrastos rezultātus. Tāpēc, lai uzņēmums sasniegtu augstas pozīcijas meklētājprogrammās, komandā ir nepieciešams labs SEO speciālists.

Kalendārs

Maijs, 2024
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9