Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +18 °C
Skaidrs
Piektdiena, 21. jūnijs
Monvīds, Egita, Emīls

5. maijs

Jonass izcīna savu pirmo uzvaru MXGP klasē

Latvijas motosportists Pauls Jonass svētdien izcīnīja uzvaru pasaules motokrosa čempionāta piektā posma - Portugāles "Grand Prix" - sacensībās prestižākajā MXGP klasē, svinot pirmo panākumu karjerā augstākajā līmenī.

Vācu trestera reģioni © DIENA

Gandrīz visos Vācijas vīnkopības apgabalos vīnkopji destilē arī savu vīnogu spiedpaliekas, ja vien viņiem ir oficiāla atļauja to darīt.

Kukaiņu rindas strauji sarūk © DIENA

Vai pēdējos gados pēc ilgākiem braucieniem vasarās esat aplūkojuši savas automašīnas numurzīmi? Vai pie tās pielipušo kukaiņu ķermeņu ir vairāk vai mazāk?

Izturības izaicinājums uz ūdens © DIENA

Latvijā pirmo reizi risināsies braukšanas ar supdēli SUP King Marathon – Salaca 100 sacensības, kurās pa Salacu 24 stundās būs jāpieveic simt kilometru.

Saules karaļa sapņu pils © DIENA

Pirms 360 gadiem Francijas karalis Luijs XIV sarīkoja pirmo iespaidīgo balli Versaļas pilī. Tobrīd bija noslēdzies tikai tās celtniecības ievada posms. Realizēt savu sapni un pārcelt visu galmu un valdību uz jauno rezidenci Saules karalim (tā sevi lika dēvēt monarhs) gan izdevās vien pēc 18 gadiem, kad tika pabeigti tiem laikiem nepieredzēti vērienīgie būvdarbi.
Reklāmraksts

Kokšķiedras plāksnes - dabīgs materiāls mājokļa siltināšanai

Šobrīd ir pieejami dažāda veida siltināšanas materiāli, kas atšķiras sastāva, īpašību un, protams, cenas ziņā. Ja ir vēlme pēc dabīga siltināšanas materiāla, labs risinājums var būt kokšķiedras plāksnes. Lasiet raksta turpinājumu un uzziniet vairāk!

Pirmsvēlēšanu BŪT vai NEBŪT © DIENA

Kā iekšpolitiskās spēles un skandāli atsaucas uz Eiropas Parlamenta vēlēšanām, un kuram to sarežģītā matemātika šoreiz palīdzēs? SestDiena aplūko prognozes, stipros un vājos punktus politiķu cīņā par krēsliem Eiropā.

Padomes eksistences jēga © DIENA

Nacionālā alkoholisma ierobežošanas padome: "Ja mēs neteiksim, ka alkohola patēriņš pieaug, vēl nodomās, ka mūsu padomes eksistencei nav jēgas…"

Kalendārs

Maijs, 2024
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9