Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas

Aigars Rostovskis

Daļa izaugsmes ir uz "māla kājām"

Par situāciju tautsaimniecībā un nākotnes prognozēm Guntars Gūte sarunājas ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidentu Aigaru Rostovski.

Latvija jau atpaliek no kaimiņiem

Par gaidāmo nodokļu sloga pieaugumu mazajam biznesam Rolanda Pētersona saruna ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidentu Aigaru Rostovski.

Līdz kritiskajai robežai vairs nav tālu

Valdības lēmumus Covid-19 krīzes mazināšanai un koalīcijas stabilitāti Guntaram Gūtem komentē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidents Aigars Rostovskis.

Rostovskis: "Universālie kareivji" un "iekalšana" pret izpratni, vēlmi izzināt un pētīt

Ir pienācis laiks mainīties un būt drosmīgiem, lai nākotnē attīstītu talantus. Esam brīdī, kad valsti ir jāatbalsta un jāvedina pieņemt jaunu un modernu pieeju vidusskolēnu turpmākajai izglītošanai, kur ikviens jaunietis būtu motivēts attīstīties, pētīt un izzināt. Šoreiz pašiem jāatbild uz jautājumu: vai vēlamies, lai skolas būtu kvalitatīvas vai turpināsim savus bērnus "vest grāvī", ar cerību, ka viņi paši spēs kaut kad no tā izrāpties?

Lai Latvijā pulcējas talanti

Ja mēs radīsim apstākļus, lai Latvijā pulcētos talanti, šie talantīgie cilvēki veidos gudrus uzņēmumus un arī valsts pārvalde būs gudrāka – intervijā Romānam Meļņikam pauž uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) prezidents Aigars Rostovskis.

Rostovskis: Latvijā tiek īstenots princips "pelnīt kaut mazliet vairāk par minimālo algu nav izdevīgi"

"Latvijā zemākā ienākumu summa, no kuras sākas progresivitāte un tiek piemērots augstāks ienākumu nodoklis, ir ļoti niecīga. Te nevar runāt par to, ka tiek īstenots princips "paņemt no turīgajiem, lai atdotu trūcīgajiem". Latvijā patlaban tiek īstenots princips – "pelnīt kaut mazliet vairāk par minimālo algu nav izdevīgi"," intervijā Magdai Riekstiņai pauž Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) padomes priekšsēdētājs Aigars Rostovskis.

Rostovskis: Visa valsts pārvalde prasa reformas

Lai valsts pārvaldes reformas un atsevišķu institūciju reorganizācija būtu efektīva pēc būtības un ilgtermiņā sniegtu pozitīvu ieguldījumu, ir nepieciešama visa valsts pārvaldes reforma, un tai par pamatu var kalpot LTRK pamatnostādnes! LTRK pamatnostādnes publisko iepirkumu jomā paredz radīt priekšnosacījumus efektīvai, atklātai un godīgai sistēmai, kas nodrošina Latvijas tautsaimniecības izrāvienu un patiesi brīvu konkurenci.

Rostovskis: Jo ilgāk valsts domās, ko iesākt ar LMT un Lattelecom, jo, iespējams, vairāk naudas tā zaudēs

Jo ilgāk Latvijas valsts domās, ko, kā un kad darīt ar savu līdzdalību daudzos uzņēmumos, jo, iespējams, vairāk naudas tā zaudēs, komentējot aktualitātes telekomunikāciju tirgū un valsts rīcību ar tai daļēji piederošo Latvijas Mobilo telefonu (LMT) un Lattelecom, uzsver Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidents Aigars Rostovskis.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide