Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Aigars Rostovskis

Rostovskis: "Universālie kareivji" un "iekalšana" pret izpratni, vēlmi izzināt un pētīt

Ir pienācis laiks mainīties un būt drosmīgiem, lai nākotnē attīstītu talantus. Esam brīdī, kad valsti ir jāatbalsta un jāvedina pieņemt jaunu un modernu pieeju vidusskolēnu turpmākajai izglītošanai, kur ikviens jaunietis būtu motivēts attīstīties, pētīt un izzināt. Šoreiz pašiem jāatbild uz jautājumu: vai vēlamies, lai skolas būtu kvalitatīvas vai turpināsim savus bērnus "vest grāvī", ar cerību, ka viņi paši spēs kaut kad no tā izrāpties?

Rostovskis: Jo ilgāk valsts domās, ko iesākt ar LMT un Lattelecom, jo, iespējams, vairāk naudas tā zaudēs

Jo ilgāk Latvijas valsts domās, ko, kā un kad darīt ar savu līdzdalību daudzos uzņēmumos, jo, iespējams, vairāk naudas tā zaudēs, komentējot aktualitātes telekomunikāciju tirgū un valsts rīcību ar tai daļēji piederošo Latvijas Mobilo telefonu (LMT) un Lattelecom, uzsver Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidents Aigars Rostovskis.

Vējonis vienojas par sadarbību ar LTRK

Valsts prezidents Raimonds Vējonis šodien tikās ar Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Padomes priekšsēdētāju Aigaru Rostovski, lai pārrunātu turpmākās sadarbības iespējas un uzklausītu LTRK redzējumu par aktualitātēm. Sarunas sākumā Vējonis norādīja, ka viena no viņa darbības prioritātēm ir Latvijas ekonomiskās izaugsmes sekmēšana, un vienojās par sadarbību ar LTRK, portālu _Diena.

Par LTRK prezidentu kļuvis Aigars Rostovskis

Ceturtdien Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) biedri par organizācijas prezidentu uz nākamajiem trim gadiem ievēlēja uzņēmēju Aigaru Rostovski.

Rostovskis: Mazāk kampaņu, vairāk rūpju

Tas, ka uzņēmējdarbības veicināšana un atbalsts mazajam biznesam ir viena no valdības prioritātēm, dzirdēts tik bieži, ka kļūst jau apnicīgi. Bet gadījumos, kad vārdi nesaskan ar darbiem, - pat aizvainojoši.Ja jūs būtu mazas kafejnīcas īpašnieks un jūsu kafejnīcai tiktu atņemta alkohola tirdzniecības licence, pēc būtības tas jūsu biznesam būtu nāves spriedums.

Rostovskis: Maksājot par augstāko izglītību pats, students uzņemsies lielāku atbildību

Tiklīdz students maksās par augstāko izglītību, viņš uzņemsies lielāku atbildību par savām studijām, portālam Diena.lv norāda biznesa augstskolas Turība Attīstības padomes priekšsēdētājs Aigars Rostovskis."Jēdziens bezmaksas izglītība ir nepareizs pats par sevi, jo sabiedrība - nodokļu maksātāji - tik un tā maksā par budžetā vietām valsts augstskolās," par maksas studijām iestājas A.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide