Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ainars Mielavs

Viss top ātrāk skaidrs

Tas, kas turas kopā, man šķiet neaizstājams. Ainars Mielavs ir izdevis albumu 220 volti, bet koncerti ir pārcelti uz nākamā gada pavasari.

Esmu vēl dzīvs, vēl dzīvs…

Grupa Jauns Mēness aicina uz otru no saviem pēdējiem koncertiem _Palladium Rīga_Tikai pēdējos gados, ierakstot interneta meklētājā vārdus "jauns mēness", parādās saites saistībā ar slaveno filmu, jo pirms tam visi uzmanības lauri palika pašu mājās – daļu savā kontā paspēja iesūkt debesu pētnieki, bet visvairāk tika grupai ar šādu nosaukumu.

Grupas Jauns Mēness koncerta recenzija. Vēja rādītājs sastindzis tornī

Izjukušu grupu apvienošanās ir viens no šovbiznesa jājamzirdziņiem – daudzas pasaulslavenas mūziķu apvienības, kas absolūti noliegušas kopā sanākšanas iespējas, tomēr ir devušās turnejās un pat ierakstījušas jaunus albumus. Latvijā mums ir sava mazā mūzikas skatuvīte, un viens no galvenajiem spēlētājiem uz tās kopš 80.

Jauns mēness apvienojas jubilejas koncertam

Viena no 90. gadu slavenākajām un savdabīgākajām latviešu grupām Jauns mēness 1. decembrī sniegs jubilejas koncertu Palladium Rīga zālē, atzīmējot 25 gadus kopš ansambļa dibināšanas.Grupu Jauns mēness 1987. gadā izveidoja Mākslas akadēmijas absolvents un tolaik rīdzinieku ļoti iecienīto Poligrāfiķu kultūras nama deju vakaru diskžokejs Ainars Mielavs kopā ar mūziķi Gintu Solu.

Saviļņotājs Mielavs — no dīdžeja pults līdz Uzvaras piemineklim

Ainars Mielavs, sekodams savai sirdij, tautu prot saviļņot gan ar mūziku, gan ar pretrunīgi vērtētiem izteicieniem. Intervijā Sestdienai Mielavs paskaidro, kādēļ gājis dziedāt pie Uzvaras pieminekļa, ko daudzi latvieši viņam nevar piedot, un norāda, ka esot īstāks un uzticamāks savas dzimtenes patriots nekā Valdis Dombrovskis, kā arī neredzot atšķirību starp Imantu Parādnieku un Vladimiru Iļjiču Lindermanu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide