Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

AKKA/LAA

Dīkstāves pabalsti nepienāksies AKKA/LAA vai LaIPA autoratlīdzību saņēmējiem

Lai arī valdība otrdien nolēma izmaksāt dīkstāves pabalstu pašnodarbinātajiem, autoratlīdzību saņēmējiem un mikrouzņēmumu nodokļa maksātājiem, uz šo pabalstu nevarēs pretendēt cilvēki, kuri saņem Autortiesību un komunicēšanās konsultāciju aģentūras/Latvijas Autoru apvienības (AKKA/LA) vai Latvijas izpildītāju un producentu apvienības (LaIPA) administrētās autoratlīdzības, neatkarīgi no viņiem izmaksāto autoratlīdzību summas, šodien preses konferencē norādīja kultūras ministrs Nauris Puntulis (NA).

Pirmoreiz piešķirtas Autora stipendijas

Izvērtējot vairāk nekā 60 pieteikumu, biedrības  AKKA/LAA padome 22 Latvijas autoriem piešķīrusi stipendijas jaunu darbu radīšanai, informēja biedrības pārstāve Ieva Kolmane.

Aicina pieteikties Autora stipendijai

Līdz šā gada 1. septembrim biedrības AKKA/LAA padome gaida pieteikumus Autora stipendijai – tās mērķis ir atbalstīt Latvijas autoru jaundarbu tapšanu, informēja biedrības pārstāve Ieva Kolmane.

Autortiesību bezgalības balvu šogad saņems 30 autori

8. decembrī autoru biedrība AKKA/LAA jau 16. reizi pasniegs Autortiesību bezgalības balvas. Šogad laureātu vidū ir 30 autoru un līdzautoru, daži no tiem balvu saņems atkārtoti, informēja AKKA/LAA pārstāve Ieva Kolmane.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide