Laika ziņas
Šodien
Migla

Anastasija Sevastova

Sevastova pēc uzvaras Jūrmalas turnīrā WTA rangā saglabā 11.vietu

Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Anastasija Sevastova pēc aizvadītajā nedēļas nogalē izcīnītā Jūrmalas WTA International titula atjauninātajā pasaules rangā saglabājusi 11.pozīciju, tikai par deviņiem punktiem atpaliekot no labāko desmitnieka.

Sevastova: Katra spēle šeit bija kā fināls

Latvijas sieviešu tenisa pirmajai raketei Anastasijai Sevastovai Jūrmalas WTA International turnīra katra spēle bijusi kā izšķirošā, Sieviešu tenisa asociācijas (WTA) mājaslapā citēta latviete.

Sevastovas treneris un dzīvesbiedrs Šmits: Gaidāmas grūtas turpmākās nedēļas

Latvijas tenisistes Anastasijas Sevastovas treneris un dzīvesbiedrs Ronalds Šmits pirms gada intervijā Dienai sacīja, ka viņa audzēknei esot potenciāls iekļūt pasaules ranga Top-10. Aizvadītajā nedēļas nogalē WTA International sērijas turnīrā Jūrmalā liepājniece tam pietuvojās vēl vairāk, nostiprinoties 11. vietā. Priekšā esošā baltkrieviete Arina Sabaļenka ir viena veiksmīga turnīra attālumā, tāpēc var uzskatīt, ka austrieša vārdi praktiski piepildījušies. Šmits tenisa kortos atpazīstams pēc cepures, kuras vēstījums ir atzīties mīlestībā Liepājai. Pagājušajā nedēļā tā bija manāma Lielupes Tenisa centrā, tāpēc aicinājām Šmitu uz sarunu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide