Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +7 °C
Daļēji apmācies
Trešdiena, 8. aprīlis
Dana, Dans, Danute, Edgars

Andris Keišs

Izrāde Stum, stum. Stum labāk priecīgs

Jaunajā Rīgas teātrī Ģirts Ēcis iestudējis Andras Neiburgas piecus stāstus no krājuma Stum, stum, kas iznāca pirms desmit gadiem un kļuva par prozas notikumu uz ilgu laiku

Rokoperas Kaupēn, mans mīļais viesizrāde Valmieras teātrī

19. novembrī plkst. 17 Muzikālais teātris ARS NOVA viesosies Valmieras Drāmas teātrī, piedāvājot skatītājiem Jāņa Lūsēna un Māras Zālītes rokoperu Kaupēn, mans mīļais viesizrādi. Savukārt 2013. gadā rokopera 28.februārī būs skatāma Jelgavas Kultūras namā, bet 1. martā - Ogres Kultūras centrā, informē teātra pārstāve Anita Lūsēna.

Viņu bagātība - Marats

Taktiskā prasme «aiziet ar godu» vispār nav īpaši raksturīga teātra pasaules ļaudīm - jo teātris ir viena no spēcīgākajām narkotikām, kuras raisītajām ilūzijām pakļāvušies ne tikai dzīvā teātra skatītāju miljardi visā pasaulē, bet bieži vien ļaujas arī teātrī tieši strādājošie. Neba velti daudzi leģendāri aktieri teikuši, ka viņu laime būtu nomirt uz skatuves.

Andris Keišs: Laime ārpusē — tās ir muļķības!

Ja Otello dzīvotu mūsdienu Latvijā, viņš būtu neaizvietojams politiķis un sekmīgi vadītu sarunas ar Starptautisko Valūtas fondu, uzskata aktieris Andris Keišs, kurš par galveno lomu šajā Šekspīra lugā nominēts šā gada Spēlmaņu naktī kā viens no labākajiem aktieriem. Sestdienas salonā – intervija ar aktieri. Saruna ir gan par Otello personību, gan par viņa uzkūdītāju Jago, par neparasto darbu režisora Jura Poškus jaunākajā filmā – melnbaltā stāstā par cilvēkiem piejūras ciematā, par to, ka meklēt laimi ārpus Latvijas un muļķīgi, un par bērniem. 

Septembrī gaidāmas Kaupēn, mans mīļais pirmizrādes

Komponists Jānis Lūsēns un jaundibinātais muzikālais teātris Ars Nova jau pavasarī sāka darbu pie Latvijas Kultūras kanonā iekļautās un par latviešu teātra mākslas notikumu kļuvušās autora un Māras Zālītes rokoperas Kaupēn, mans mīļais jauniestudējuma. Muzikālā teātra Ars Nova dibinātāji - komponists J.

Jānis Lūsēns nodibina muzikālo teātri un atjauno izrādi Kaupēn, mans mīļais

Komponists Jānis Lūsēns kopā ar līdzšinējo sadarbības partneri, apvienību “Ars Nova” nodibinājis muzikālo teātri “Ars Nova”, informēja teātra pārstāve Anita Lūsēna. Jau nākamajā sezonā teātris piedāvās rokoperas “Kaupēn, mans mīļais” jauniestudējumu, titullomā – Andris Keišs. “Komponists Jānis Lūsēns un producente Anda Zadovska nosaukumu muzikālajam teātrim izvēlējušies apzināti, jo līdzšinējā sadarbībā ar “Apvienība Ars Nova” tika realizēti veiksmīgi it visi muzikālie projekti – Jāņa Lūsēna Jubilejas koncerti Latvijas Nacionālajā operā, koncertprogrammas ar latviešu dzejnieku Kārļa Skalbes, Plūdoņa, Aspazijas, Māras Zālītes, Imanta Ziedoņa u.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide