Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā -1 °C
Skaidrs
Pirmdiena, 4. marts
Alise, Auce, Enija

Artdocfest/Riga

Sākas dokumentālā kino festivāls Artdocfest/Riga

Piektdien, 1. martā, sākas 4. Starptautiskais dokumentālā kino festivāls Artdocfest/Riga, kas līdz pat 8. martam piedāvās plašu pasākumu klāstu ar konkursu un tematiskajām programmām, tālu un tuvu viesu klātbūtni diskusijās, Kino nakti un sarunām Simpozijā.

Norisināsies festivāla Artdocfest/Riga bezmaksas skate Artdoc & ProArt

Starptautiskais dokumentālā kino festivāls Artdocfest/Riga sadarbībā ar mākslas centru Zuzeum jau otro gadu aicina skatītājus uz tematisko dokumentālā kino skati Artdoc & ProArt. Tā tiks izrādīta tikai vienu reizi – piektdien, 1. martā no pulksten 14.00. Ieeja ir bez maksas, no 16. februāra piesakot savu ierašanos pasākuma vietā Zuzeum.

Festivāls Artdocfest/Riga aicina uz kino nakti

Starptautiskais dokumentālā kino festivāls Artdocfest/Riga, kas norisināsies no 1. līdz 8. martam, aicina 2. martā pulksten 22.00 ierasties kinoteātrī Splendid Palace, lai pavadītu kopā neaizmirstamu kino nakti.

Festivālā Artdocfest/Riga varēs noskatīties vairāk nekā 30 dokumentālās filmas

No 1. līdz 8. martam Rīgā notiks 4. Starptautiskais dokumentālā kino festivāls Artdocfest/Riga, kura divās konkursa programmās – Baltic Focus un Artdocfest Open – būs iespēja noskatīties vairāk nekā 30 intriģējošas dokumentālās filmas. Skatītājus gaidīs arī vairāki īpašie seansi un trīs tematiskās programmas – ArtDoc & ProArt, Ukraina pāri visam_ un Miers kara laikā.

Notiks Artdocfest/Riga iesildošās dienas

Kinoteātrī Splendid Palace no 3. līdz 5. decembrim notiks 4. Starptautiskā dokumentālā kinofestivāla Artdocfest/Riga iesildošās dienas - Warm-Up Days. Tās notiks trīs mēnešus pirms festivāla, kura norise plānota no 1. līdz 8.martam, informēja festivāla rīkotāji.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide