Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Arturs Plēsnieks

Briest Tokijas kvalifikācijai

Treneris Andruškevičs: Plēsniekam un Kohai ir viss, lai sasniegtu augstu rezultātu nākamajās spēlēs.

Jāizvēlas svara kategorija

Atšķirīgs režīms pēc olimpiskajām spēlēm bija abiem Latvijas pārstāvjiem Rio svarcelšanas sacensībās. Ceturto vietu Rio ieguvusī Rebeka Koha turpināja intensīvus treniņus un pagājušās nedēļas nogalē Tartu sasniedza divus jaunus Latvijas rekordus. Artūrs Plēsnieks pāris dienu pēc atgriešanās mājās no Rio gūlās uz operācijas galda un pagaidām nopietnāk var nodarbināt tikai kāju muskulatūru.

Plēsnieks: Izgāzos kā veca sēta

Sarūgtināts par neveiksmi, svarcēlājs Artūrs Plēsnieks Amazones džungļos nebēga. Artūrs jūlija sākumā neslēpa, ka Rio kaklā gribētu uzkarināt ne tikai akreditācijas karti, bet kaut ko vērtīgāku. Otrais piegājiens olimpiskajās spēlēs Plēsniekam gan nebija sekmīgs – 8. vieta un rezultāts (399 (181+218) kilogrami) atpalika no pirms gada iespētā pasaules čempionātā, kad Artūrs ar paceltiem 405 (179+226)) kilogramiem dabūja bronzu.

Svarcēlājam Plēsniekam jauns rekords raušanā un 8.vieta Rio

Latvijas labākais svarcēlājs Artūrs Plēsnieks pirmdien ieņēma 8.vietu Riodežaneiro olimpisko spēļu svarcelšanas sacensībās. Tajās viņš sasniedza jaunu personisko rekordu raušanā - 181 kg, bet summā pacēla 399 kg. Plēsnieks startēja svara kategorijā līdz 105 kg. 

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide