Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +9 °C
Apmācies
Ceturtdiena, 9. aprīlis
Valērija, Žubīte, Alla

Aukstuma rekordi

Saldū un Stendē labots 24. septembra aukstuma rekords

Otrdienas rītā Saldus un Stendes novērojumu stacijā gaisa temperatūra pazeminājās līdz -2 grādiem, pārspējot 24. septembra aukstuma rekordu, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija.

Augusta sākumi pārspēti 23 aukstuma rekordi

Lai gan jūlijā un augusta pirmajā pusē Latvijā bieži bija auksts laiks, gan augusta, gan visas vasaras vidējā gaisa temperatūra bija augstāka par klimatisko normu, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija.

Februāris bijis trīs grādus aukstāks par normu

Pagājušā mēneša vidējā gaisa temperatūra Latvijā bija -6,9 grādi, un tas ir 3,2 grādus zem februāra normas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija.

Mērsragā pārspēts 17.maija aukstuma rekords

Naktī uz trešdienu Mērsraga novērojumu stacijā minimālā gaisa temperatūra bija -2,9 grādi, un tas ir jauns 17.maija aukstuma rekords šajā vietā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija.

9.maija aukstuma rekords pārspēts Skrīveros

Otrdienas saullēktā Skrīveros gaisa temperatūra pazeminājās līdz -1,9 grādiem, un tas ir jauns 9.maija aukstuma rekords šajā novērojumu stacijā, pavēstīja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC).

Vairākās vietās Latvijā pārspēts 1.maija aukstuma rekords

Ne tikai Mērsragā, bet arī Pāvilostā un Zosēnos pārspēts 1.maija minimālās gaisa temperatūras rekords, pavēstīja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs. Pirmdienas saullēktā Mērsraga novērojumu stacijā termometrs rādīja -6,1 grādu, Pāvilostā -3,3 grādus, bet Zosēnos -4,9 grādus.

Svētdienas rītā Staļģenē sasniegts šīs ziemas aukstuma rekords

Svētdien plkst.9 Jelgavas novērojumu stacijā, kas pārcelta uz Staļģeni, termometra stabiņš noslīdēja līdz -17 grādiem, un tā ir pagaidām zemākā gaisa temperatūra, kas šoziem reģistrēta Latvijā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide