Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +22 °C
Skaidrs
Svētdiena, 7. augusts
Madars, Alfrēds, Fredis

Auļi

Valmiermuižā norisināsies Latvijā vērienīgākais etnomūzikas festivāls

Āfrikas saules pielietu līksmību, virtuves atvilktnē atrodamus mūzikas instrumentus, virtuozu jodelēšanu, tumšo folku, uguns skulptūru, mierīgas un nemierīgas zvilnētavas, teātri, kino, igauņu-latviešu dzejas samitu un brīvdabas izstādes piedāvās Valmiermuižas etnomūzikas festivāls 17. un 18. jūnijā.

Ar Auļu koncertu jūnijā izskanēs Valmiermuižas etnomūzikas festivāls

Ceturtdien, 19. maijā, dūdu un bungu grupa Auļi ar savas jaunās Jāņu programmas Sit, Jānīti! pirmatskaņojumu ieskandināja Valmiermuižas etnomūzikas festivālu, kurā pirmo reizi izskanēs pilna programma un notiks viņu jaunā albuma prezentācija. Jaunā programma top sadarbībā ar tuviem un tāliem viesmāksliniekiem un ļaus ielīgoties gaidāmajos vasaras saulgriežos.

Manā lopu laidarā

Grupu Auļi un Tautumeitas kopīgais albums un koncerti stāsta par cilvēku satuvināšanās ciklu no sastapšanās līdz bērnu pirmajiem kliedzieniem.

Auļi un Tautumeitas izdos kopīgu albumu un dosies koncerttūrē

Bungu un dūdu grupa Auļi un etno mūzikas grupa Tautumeitas izveidojuši kopīgu projektu, kura ietvaros vasaras otrajā pusē tiks izdots albums Lai māsiņa rotājās!, taču pirmais albuma singls Manā lopu laidarā klausītāju vērtējumam nodots jau Līgo svētku priekšvakarā, informēja projekta pārstāvis Henriks Eliass Zēgners.

Grupas Auļi koncerts. Sitienu un vaimanu koris

Jebkuram ārzemniekiem, kurš kaut kādu iemeslu dēļ bija nonācis bungu un dūdu grupas Auļi koncertā Palladium 4. maijā, noteikti radās lielāks respekts pret latviešu tautu. Par to, ka tā ciena savu senās kultūras mantojumu un ar to lepojas, ja jau sanākusi tik kuplā skaitā un rokas iet pa gaisu gluži kā popmūzikas koncertos.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide