Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Auļi

Jauda no pasaules malām

Auļi ir devušies pasaulē, lai satiktos un iepazītos ar dziedātājiem, kuri turpina senas un neparastas dziedāšanas tradīcijas un tehnikas, un savij tās ar mūsu pašu tautasdziesmu mantojumu. "Vīri vokalizē, un var dzirdēt, kā skan pasaules malas," saka grupas līderis Kaspars Bārbals, skaidrojot, kāpēc Auļi šoreiz vēlējušies vīriešu pasauli un starptautisku vērienu

Auļi un Tautumeitas izdos kopīgu albumu un dosies koncerttūrē

Bungu un dūdu grupa Auļi un etno mūzikas grupa Tautumeitas izveidojuši kopīgu projektu, kura ietvaros vasaras otrajā pusē tiks izdots albums Lai māsiņa rotājās!, taču pirmais albuma singls Manā lopu laidarā klausītāju vērtējumam nodots jau Līgo svētku priekšvakarā, informēja projekta pārstāvis Henriks Eliass Zēgners.

Grupas Auļi koncerts. Sitienu un vaimanu koris

Jebkuram ārzemniekiem, kurš kaut kādu iemeslu dēļ bija nonācis bungu un dūdu grupas Auļi koncertā Palladium 4. maijā, noteikti radās lielāks respekts pret latviešu tautu. Par to, ka tā ciena savu senās kultūras mantojumu un ar to lepojas, ja jau sanākusi tik kuplā skaitā un rokas iet pa gaisu gluži kā popmūzikas koncertos.

Grupa Auļi videoklips kopā ar madaskariešu dziedātaju Kilemu

Bungu un dūdu grupai "Auļi" ir tapis jauns video klips dziesmai "Tāltālu", kuru 10 gadu jubilejas koncertam 4.maijā koncertzālē "Palladium" grupa ir aranžējusi citādā skanējumā kopā ar madagaskariešu dziedātāju Kilema. Dziesma "Tāltālu" ir madagaskariešu valodā un tā vēsta par to, ka bez mūzikas dzīve nav krāsaina, tā sniedz piepildījumu, nes gaismu un tuvina divas mazas valstiņas - Latviju un Madagaskaru.

Grupai Auļi jubilejas koncerts un jauns videoklips

4. maijā koncertzālē Palladium notiks bungu un dūdu grupas Auļi 10. gadu jubilejas koncerts, informēja grupas pārstāvis Edžus Arums. Grupai tapis arī jauns videoklips dziesmai Tāltālu, kuru koncertam grupa aranžējusi citādā skanējumā kopā ar madagaskariešu dziedātāju Kilema.

Jubilejas koncertā Auļi muzicēs kopā ar madagaskariešu dziedātāju

4.maijā Rīgas koncertzālē Palladium notiks vērienīgs bungu un dūdu grupas Auļi desmit gadu jubilejas koncerts, kurā uzstāsies arī madagaskariešu dziedātājs Kilema, informēja grupas pārstāvji. Auļi un Kilema izpildīs kopīgi sarakstīto kompozīciju Tāltālu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide