Trešdiena, 29. maijs
Raivis, Raivo, Maksis, Maksims

Baltijas futbola līga

Skonto futbolisti kļuvuši par Baltijas līgas čempioniem

Rīgas Skonto kluba futbolisti kļuvuši par Baltijas līgas čempioniem. Finālā sestdien Ventspilī viesi 11 metru sitienu sērijā ar 6:5 uzvarēja pagājušā gada turnīra uzvarētājus futbola klubu Ventspils.Spēles pamatlaikā komandām rezultātu tā arī neizdevās atklāt. Pagarinājuma desmitajā minūtē uzmainītais Valērijs Šabala izvirzīja vadībā Skonto, taču deviņas minūtes vēlāk FK Ventspils leģionārs Naoja Šibamura panāca izlīdzinājumu 1:1.

Baltijas līgas finālā tiksies FK Ventspils un Skonto futbolisti

Baltijas futbola līgas finālā sacentīsies Latvijas klubi FK Ventspils un Rīgas Skonto. Tas kļuva zināms trešdien pēc otrās pusfināla sērijas atbildes spēles, kurā Liepājas metalurgs savā laukumā ar 0:1 (0:0) piekāpās Skonto futbolistiem un divu spēļu summā cieta sagrāvi 0:6.Vienīgos vārtus pamatlaika pēdējā minūtē guva Artūrs Karašausks.

Arī Skonto futbolisti iekļūst Baltijas līgas pusfinālā

Baltijas futbola līgas ceturtdaļfināla atbildes spēlē Latvijas čempioni Rīgas Skonto trešdien viesos ar 3:1 (0:0) uzvarēja Lietuvas čempionvienību Paņevēžas Ekranas. Abu komandu pirmā spēle Rīgā bija beigusies neizšķirti 1:1, divu spēļu summā skontieši uzvarēja 4:2 un iekļuva pusfinālā.57.minūtē rīdziniekus vadībā izvirzīja Artūrs Karašausks, bet astoņas minūtes vēlāk Egidijs Varns panāca izlīdzinājumu.

FK Ventspils un Liepājas metalurgs futbolisti iekļūst Baltijas līgas pusfinālā

Svinot uzvaras ar četru vārtu pārsvaru ceturtdaļfināla atbildes spēlēs, Triobet Baltijas futbola līgas pusfinālam kvalificējušies Liepājas metalurga un FK Ventspils futbolisti.Ventspilnieki savā laukumā ar 4:0 (1:0) pārliecinoši pieveica Tallinas Flora vienību divu spēļu summā vinnēja 5:0. Vārtus guva Eduards Višņakovs (5.

FK Ventspils uzvar Igaunijas čempionus, Jūrmala-VV un Liepājas metalurgs nospēlē neizšķirti

Baltijas futbola līgas ceturtdaļfināla pirmajās spēlēs Jūrmala-VV komanda nospēlēja neizšķirti 1:1 (1:0) ar Liepājas metalurga futbolistiem, bet FK Ventspils viesos ar 1:0 (0:0) uzvarēja Igaunijas čempionvienību Tallinas Flora.Laukuma saimnieku statusā esošos jūrmalniekus 35.minūtē vadībā izvirzīja Romāns Mickevičs, bet astoņas minūtes līdz pamatlaika beigām Pāvels Surņins rezultātu izlīdzināja, liecina rīkotāju informācija.

Neizšķirts Skonto un Ekranas spēlē Baltijas futbola līgas ceturtdaļfinālā

Baltijas futbola līgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē Latvijas čempioni Rīgas Skonto otrdien savā laukumā nospēlēja neizšķirti 1:1 (0:0) ar Lietuvas čempionvienību Paņevēžas Ekranas. Atbildes spēle Lietuvā paredzēta pēc divām nedēļām.Pirmais puslaiks pagāja ar ievērojamu rīdzinieku pārsvaru. Divas reizes bumba trāpīja pa Ekranas vārtu rāmi, vēl vairāki bīstami sitieni nesasniedza mērķi, un rezultātu līdz pārtraukumam Skonto futbolistiem tā arī neizdevās atklāt.

Liepājas metalurga futbolisti iekļūst Baltijas līgas ceturtdaļfinālā

Liepājas metalurgs kļuvis par ceturto Latvijas klubu, kas iekļuvis Triobet Baltijas futbola līgas ceturtdaļfinālā. Pirmās kārtas atbildes spēlē liepājnieki ar 4:1 (1:1) savā laukumā pieveica Lietuvas klubu Gargždu Banga. Divu spēļu summā 4:2.12.minūtē liepājniekus vadībā izvirzīja Vitālijs Kavaļausks, bet pirmā puslaika vidū viesi panāca izlīdzinājumu.

Skonto un FK Ventspils futbolisti iekļūst Baltijas līgas ceturtdaļfinālā

Latvijas čempioni Skonto un vicečempioni FK Ventspils futbolisti iekļuvuši Triobet Baltijas līgas ceturtdaļfinālā. Trešdien pirmās kārtas atbildes spēlē ventspilnieki savā laukumā ar 4:1 (3:0) pārspēja šīs sezonas ceturto spēcīgāko Igaunijas klubu JK Nõmme Kalju. Pirmajā spēlē uzvarēja Igaunijas komanda 2:1, divu spēļu summā 5:3 FK Ventspils labā.

Jūrmala-VV futbolisti iekļūst Baltijas līgas ceturtdaļfinālā

Futbola klubs Jūrmala-VV otrdien nodrošinājis vietu Triobet Baltijas līgas ceturtdaļfinālā. Astotdaļfināla atbildes spēlē viesos viņi ar 2:0 (1:0) uzvarēja Igaunijas komandu Sillamē Kalev. Pirmajā spēlē jūrmalnieki bija piedzīvojuši zaudējumu 1:2, taču divu spēļu summā vinnēja 3:2.Jau otrajā minūtē jūrmalniekus vadībā izvirzīja Dmitrijs Paplavskis, bet otrā puslaika kompensācijas laikā uzvaru divu spēļu summā nesošos vārtus guva Gatis Kalniņš, liecina rīkotāju precizētā informācija.Jau ziņots, ka Baltijas līgas pirmo kārtu nepārvarēja Rēzeknes Blāzmas un Olimps/RFS futbolisti.