Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Bērnu klīniskā universitātes slimnīca

Līdz šim Bērnu slimnīcā ārstēti 70 bērni ar akūtu Covid-19

Līdz šim ārstēšanu Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā (BKUS) saņēmuši 70 bērni ar akūtu Covid-19, un vidējais ārstēšanās ilgums slimnīcas pacientiem šādā gadījumā ir septiņas dienas, aģentūrai LETA pavēstīja BKUS Bērnu slimību klīnikas Infektoloģijas profila virsārste Gunta Laizāne.

BKUS vadītājs pauž bažas par vēlmi mazināt Covid-19 izplatības ierobežojošos pasākumus

Bažas par lipīgāka vīrusa jeb tā dēvētajiem Dienvidāfrikas un Lielbritānijas paveidiem izplatību ir pamatotas, tāpēc nebūtu sapratīgi domāt par Covid-19 vīrusa izplatības ierobežojošo pasākumu mazināšanu, šorīt intervijā TV3 raidījumam 900 sekundes sacīja Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Valts Ābols.

Magnēti nav rotaļlieta

Aizvadītās nedēļas beigās Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) pārstāvji tikās, lai pārrunātu slimnīcas sūdzību par magnētu konstruktoriem, kuru dēļ cietuši vairāki bērni. Ņemot vērā, ka pēdējā mēneša laikā ir palielinājies negadījumu skaits, kad bērni nonākuši slimnīcā pēc magnētu norīšanas, BKUS vērsusies pie PTAC ar lūgumu izņemt no tirdzniecības bērnu rotaļu konstruktorus, kuru sastāvā ir magnēti.

BKUS rosina izņemt no pārdošanas magnētu konstruktorus

Pēc četriem jauniem gadījumiem nepilna mēneša laikā, kuros dažādu vecumu bērni bija norijuši vairākus magnētus, tādējādi nopietni apdraudot savu dzīvību, Bērnu klīniskā universitātes slimnīca (BKUS) ir nosūtījusi vēstuli Patērētāju tiesību aizsardzības centram, aicinot aizliegt šādu rotaļlietu pārdošanu, portālu Diena informēja BKUS pārstāvji.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide