Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Bērnu klīniskā universitātes slimnīca

Pie bērniem ar smaidu

Diāna Grase un Tatjana Gudermane smaida arī pēc garas darba dienas.

Atvieglot ilgo laiku slimnīcā

Bērniem ar hroniskām veselības problēmām slimnīca nereti kļūst par otrajām mājām, tāpēc gan paši pacienti, gan viņu ģimenes ir ieinteresēti, lai uzturēšanās tur sagādātu pēc iespējas mazāk nepatīkamu atmiņu. Tieši bērniem un viņu ģimenēm vēl draudzīgākas slimnīcas izveide ir viens no iemesliem, kāpēc izveidota Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) Vecāku padome.

Bērnu slimnīcā veiktas piecas ļoti sarežģītas sirds operācijas

Pagājušajā nedēļā, pateicoties Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) Kardioķirurģijas klīnikas speciālistu iniciatīvai un Bērnu slimnīcas fonda un ziedotāju atbalstam, Bērnu slimnīcā tika veiktas piecas augstākās sarežģītības pakāpes atvērtas sirds operācijas, pielietojot mākslīgo asinsriti.

Bērnu slimnīcā šogad būtiski palielinājies mediķu atalgojums

Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā (BKUS) šī gada janvārī, salīdzinot ar pagājušo gadu, ievērojami palielinājies atalgojums, turklāt augstas intensitātes nodaļas māsa par darba samaksu saņem līdz pat 55,5% vairāk nekā pērn, liecina BKUS apkopotā informācija.

Bērnu slimnīca pērn bāriņtiesām ziņojusi vairāk nekā 300 gadījumos

Aizvadītajā gadā Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) darbinieki ar aizdomām par vardarbību vai nelabvēlīgiem apstākļiem Latvijas bāriņtiesās vērsušies 318 gadījumos, šodien kampaņas Nosargāsim bērnus preses konferencē pastāstīja Bērnu slimnīcas virsārste Renāte Snipe.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide