Laika ziņas
Šodien
Migla

Bezvēsts pazudis

Lūdz palīdzību pazudušās Gaļinas meklēšanā

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Kurzemes iecirknis meklē 1943. gadā dzimušo Gaļinu Looru, kura pēdējo reizi manīta ceturtdien, 19. septembrī, ap plkst. 16.40 sabiedriskā transporta pieturā Rīgā, Dzirciema ielā 51.

Meklē bezvēsts prombūtnē esošo Valeriju Ščerbakovu

Valsts policija (VP) meklē 1974. gadā dzimušo Valeriju Ščerbakovu. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka vīrietis, iespējams, kopš jūlija sākuma atrodas Lielbritānijā un nav devis par sevi ziņu, portālu Diena.lv informēja VP.

Jaunciemā pazudusi sirmgalve; iedzīvotājus aicina pārbaudīt videoreģistratoru ierakstus

Valsts policija aicina iedzīvotājus, kuri 12. augustā ap pulksten 12. 40 brauca pa Jaunciemu, aplūkot ierakstus no savu automašīnu videoreģistratoriem un pārliecināties, vai tajos nav redzama bezvēsts prombūtnē esošā 1936. gadā dzimusī Sofija Kovaļenko. Tāpat Jaunciema iedzīvotāji tiek aicināti pārbaudīt savu mājokļu videonovērošanas kameru veiktos ierakstus. Ja šajos ierakstos tiek pamanīta aprakstam līdzīga sieviete, nekavējoties jāsazinās ar Valsts policiju.

Lūdz palīdzību Armanda Birkmaņa meklēšanā

Armands Birkmanis bija plānojis atgriezties Latvijā no Vācijas jau 25. jūnijā, bet tuviniekiem aizvien nav zināma viņa atrašanās vieta, tāpēc policija lūdz dalīties ar informāciju, kas varētu sekmēt Armanda Birkmaņa atrašanu.

Meklē Viļānu novadā pazudušo Dmitriju

VP Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirknis meklē bezvēsts pazudušo Dmitriju Lošakovu, dzimušu 1984.gadā, kurš bezvēsts prombūtnē atrodas kopš 2019.gada jūlija. 20.jūlijā viņš aizgāja no savas dzīvesvietas – Viļānu novada, Strupļiem un līdz šīm brīdim viņa atrašanas vieta nav zināma.

Policija meklē Vācijā pazudušo Denisu Dudeniču

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes amatpersonas meklē 1983. gadā dzimušo Denisu Dudeniču, kurš, atrodoties Vācijā, Minhenē, kopš šī gada 30. jūnija nav devis par sevi ziņu un nav sasniedzams.

Bezvēsts prombūtnē izsludinātā Somijas pilsone atrasta

Atrasta bezvēsts prombūtnē izsludinātā 1946. gadā dzimusī Somijas pilsone Mona Margareta Bakmane. Par sievietes atrašanās vietu trešdien, 10. jūlijā, plkst. 13.06 Valsts policijai paziņoja kāds garāmgājējs, kurš pamanīja sievieti meža masīvā pie Buļļupes. Sievietes dzīvībai un veselībai briesmas nedraud. Policija skaidro notikušā apstākļus.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide