Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Bīstamie atkritumi

Bīstamie ķīmiskie atkritumi izvesti no Baldones novada

Pabeigta bīstamo ķīmisko atkritumu izvešana no Latvijas Universitātei (LU) piederošās ēkas Baldones novadā, netālu no Riekstukalna. Kopumā uz bīstamo atkritumu glabātuvi tika nogādātas 37 mucas ar ķīmiskām vielām, portālu Diena.lv informē Valsts vides dienesta (VVD) pārstāve Maruta Bukleviča.

Baldonē LU piederošā ēkā uzietas mucas ar bīstamām ķīmiskām vielām

Latvijas Universitātes (LU) Saimniecības pārvaldes garāžas ēkā atrasta 31 muca ar potenciāli bīstamām ķīmiskām vielām, lai gan noplūde nav konstatēta, notikuma vieta ir norobežota un atbildīgie dienesti veic pārbaudi, liecina informācija Baldones pašvaldības mājaslapā.

Zaļākā valsts vai milzu izgāztuve?

Latvijas atkritumu apsaimniekošanas sistēmā nepieciešamas radikālas izmaiņas. No 2030. gada Eiropas Savienības valstīs tikai 5% atkritumu drīkstēs noglabāt, un tas faktiski ir tik daudz, cik paliek pāri pēc nepārstrādājamu atkritumu sadedzināšanas, ceturtdien lasāms avīzē Diena.

Prezidentam lūdz rosināt izmeklēšanu par aizdomīgo Olaines atkritumu krātuves sanāciju

Rīgas pilī pirmdien iesniegti Olaines novada iedzīvotāju paraksti, lūdzot Valsts prezidentam un kādreizējam vides ministram Raimondam Vējonim uzdot izmeklēšanas iestādēm noskaidrot apstākļus un saukt pie atbildības visus, kuri nav pienācīgi īstenojuši Olaines bīstamo atkritumu krātuves sanāciju un maldinājuši Latvijas sabiedrību un Eiropas Savienību, vēsta Jaunaolaimes kultūras nama vadītājs Viktors Melbārdis.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide