Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Bizness

Pērn transporta nozarē līdera pozīcijas saglabāja air Baltic

Latvijā lielākais transporta uzņēmums pēc apgrozījuma pagājušajā gadā, tāpat kā gadu iepriekš, bija Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic, liecina Firmas.lv un aģentūras LETA veidotais Latvijas biznesa gada pārskats 2019.

Atvērta pieeja krāsām

Uzņēmums Alina tapis, Solvitai Kostjukovai mēģinot biznesā iedzīvināt tēva inovāciju – jaunu tehnoloģiju, kas padara krāsas videi draudzīgākas un veselībai nekaitīgākas. Nu jau uzņēmums ne tikai iekarojis popularitāti Eiropā, bet skatās arī Amerikas virzienā.

Betons gan kosmosam, gan mēsliem

Betons ir pasaulē visvairāk izplatītais būvmateriāls, taču betona grīdu ražotājam SIA Primekss izdevies ielauzties nozarē ar jauna tipa betonu, kura priekšrocības nu jau novērtē arī lielas starptautiskas kompānijas. Pievērsties šim biznesam Jāni Ošleju, kuru patlaban sabiedrībā vairāk pazīst kā ekonomistu, pamudinājis 90. gados redzētais.

Uzņēmējus ķer uz āķa ar dažādu ēsmu

Latvijas lielākās pašvaldības uzņēmējdarbības veicināšanai un piesaistei sola nekustamā īpašuma nodokļa atlaides, infrastruktūras sakārtošanu, piedāvā atsevišķas finansējuma programmas, pirmdien, 19.decembrī, vēsta laikraksts Dienas Bizness.

Inkubatori gaida uzņēmējus

Oktobra beigās, ja viss ritēs, kā iecerēts, biznesa inkubatoros - gan nacionālas, gan reģionālas nozīmes - varētu tikt uzņemti pirmie komersanti, Dienai apstiprina Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Biznesa inkubatoru departamenta direktore Laura Očagova.Pēc iepriekšējā Eiropas Savienības (ES) struktūrfondu plānošanas perioda beigām biznesa inkubatoru programmā iestājies apmēram gadu ilgs pārtraukums, kad jauni uzņēmumi inkubatoros vairs netiek uzņemti, tāpēc jaunā programma ir ilgi gaidīta.

Japānas kompānijas pēc Brexit varētu "izvākties" no Lielbritānijas

Liela daļa Japānas kompāniju pēc Lielbritānijas izstāšanās no Eiropas Savienības (ES) varētu pamest Lielbritāniju, Ķīnā notiekošā G20 samita laikā brīdinājusi Tokija. Kā vēsta CNN, liela daļa Japānas kompāniju uztvēra Lielbritāniju kā vārtus uz ES tirgu, tāpēc investēja milzu līdzekļus ražotņu un pārstāvniecību attīstībā tieši šajā valstī.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide