Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Brīvprātīgie

Aicina pieteikties brīvprātīgos dalībai Lailas Pakalniņas filmā Spogulī

Starptautiski atzītā Latvijas kinorežisore Laila Pakalniņa jūlija otrajā nedēļā sāk vasaras filmēšanas periodu topošajai spēlfilmai Spogulī, kas atbalstīta Nacionālā Kino centra konkursā bērnu un jauniešu auditorijai domātām filmām, un vairākām epizodēm būs nepieciešama brīvprātīgo masu skatu dalībnieku palīdzība, tāpēc interesentus aicina pieteikties aktieru atlases aģentūrā Casting Bridge.

VIDEO: Aicina pieteikties brīvprātīgos darbam Dziesmu un deju svētkiem

Pirmdien, 30. aprīlī, noslēgsies pieteikšanās brīvprātīgo darbam XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos, kas norit sadarbībā ar Labklājības ministriju. Pieteikties Dziesmu un deju svētku brīvprātīgā darbam var, aizpildot elektronisku anketu interneta platformā Brivpratigie.lv.

Tautas patruļas pie legālo narkotiku tirgotavām pulcē vairāk nekā 300 brīvprātīgos

Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) un Valsts policijas (VP) darbinieki ceturtdien, 14.novembrī, veica plašus kopīgus reidus legālo narkotiku tirdzniecības vietās. Savukārt tautas patruļās pie šīm tirgotavām piedalījās jau vairāk nekā 300 cilvēku no dažādām nevalstiskajām organizācijām, tiem pievienojās arī citi brīvprātīgie, portālam Diena.lv pavēstīja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Iespēja kļūt par brīvprātīgo Dziesmu un deju svētkos

Lai nodrošinātu veiksmīgu XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētku norisi, Latvijas Nacionālais kultūras centrs sadarbībā ar nodibinājumu Rīga 2014 organizē brīvprātīgo pieteikšanos un atlasi darbam svētku laikā Rīgā no 30. jūnija līdz 7. jūlijam, pavēstīja Rīga 2014 pārstāve Linda Pastare.

VID labdarības organizācijai uzliek 500 latu sodu par brīvprātīgā darba veikšanu

Valsts ieņēmumu dienests (VID) sodījis labdarības organizāciju Valmieras novada fonds ar 500 latu sodu par brīvprātīgā darba īstenošanu, tādējādi ierobežojot Latvijas iedzīvotāju līdzdalību, Diena.lv savu sašutumu pauž Valmieras novada fonda valdes priekšsēdētājs Ansis Bērziņš. Fonda vadītājs norāda, ka to veicina arī likumdošanas nesakārtotība un Kultūras ministrijas nolaidīgā attieksme.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide