Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Centrālā stacija

LTV: dzelzceļa stacijas būvniecība sadārdzinājusies par vairāk nekā 230 miljoniem eiro

Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas būvniecība vēl nesākusies jau sadārdzināta par vairāk nekā 100% jeb 230 miljoniem eiro, izpētījis Latvijas Televīzijas raidījums de facto. Tā kā stacija top globālā Rail Baltica projekta ietvaros, amatpersonas līdz šim centušās noklusēt skandalozo faktu. Tik vien, ka paklusām nomainīta atbildīgā amatpersona un mēģināts rast attaisnojumus dārgajai būvniecībai.

Paraksta līgumu par Centrālās stacijas projektēšanu un būvdarbiem Rail Baltica ietvaros

Noslēdzies starptautisks iepirkuma konkurss Rail Baltica Rīgas dzelzceļa tilta, uzbēruma un Rīgas Centrālās pasažieru stacijas kompleksā apbūves būvprojekta izstrāde un būvdarbi. Par konkursa uzvarētāju atzīta personu apvienība Besix ReRe Group, kurā apvienojušies uzņēmumi N.V. Besix S.A. no Beļģijas un pašmāju SIA ReRe Būve, portālu Diena.lv informēja Eiropas Dzelzceļa līnijas pārstāvji.

Rail Baltica trases izbūvi sāks ar Rīgas Centrālās stacijas un autoostas rekonstrukciju

Par Eiropas Savienības piešķirtajiem 238 miljoniem eiro, realizējot Rail Baltica projekta pirmo posmu, vispirms plānota Rīgas Centrālās stacijas un autoostas rekonstrukcija, bet pēc tam sliežu izbūve līdz lidostai un vienota termināļa un stacijas izbūve lidostā, intervijā aģentūrai LETA norāda pilnsabiedrības RB Latvija telpiskās plānošanas eksperts Neils Balgalis.

Reorganizēs mazos policijas iecirkņus; bažas par drošību Centrālajā stacijā

Valsts policija uzsākusi darbu pie mazo iecirkņu reorganizēšanas, otrdien vēstīja raidījums LNT Ziņas. Reorganizēt plānots arī Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas iecirkni, par ko satraukti ir tajā esošo tirdzniecības vietu īpašnieki. Savukārt Latvijas Dzelzceļš vēlētos policijas spēku palielināšanu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide