Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Cietsirdība pret dzīvniekiem

Par 58 suņu turēšanu antisanitāros apstākļos - 350 eiro sods

Otrdien, 20. jūnijā, Rīgas domes Administratīvā komisija nolēma piespriest maksimālo par šādiem pārkāpumiem paredzētu naudas sodu - 350 eiro - un dzīvnieku konfiskāciju sievietei, kura 58 suņus turēja dzīvoklī Pārdaugavā antisanitāros apstākļos, portālu Diena.lv informēja Rīgas domē.

Definēs, cik jāmaksā par cietsirdību pret dzīvniekiem

Ministru kabineta (MK) komiteja otrdien atbalstīja Zemkopības ministrijas (ZM) sagatavotos grozījumus Dzīvnieku aizsardzības likumā, kurā turpmāk plānots iekļaut soda naudas apmērus par dažādiem pārkāpumiem dzīvnieku aizsardzības un labturības jomā.

Izdzīvojuši astoņi no 13 atkritumu konteinerā izmestajiem kucēniem

No 13 tikko dzimušajiem atkritumu konteinerā Rēzeknē izmestajiem kucēniem izdzīvojuši astoņi, aģentūra LETA noskaidroja Rēzeknes dzīvnieku patversmē. Drīz pēc notikušā visi astoņi kucēni pārvesti uz dzīvnieku aizsardzības biedrību Ķepu ķepā. Trīs no astoņiem kucēniem patlaban palīdz izbarot kādas saimnieces kuce, kurai pašai ir savi kucēni. Par atlikušajiem pieciem rūpējas biedrības darbinieki, kas regulāri no pudelītes dod kucēniem pienu. Kucēniem kļūstot vecākiem sāksies darbs pie jaunu saimnieku un māju meklēšanas.

Cietsirdīga atbrīvošanās no atbildības: Daugavpilī pa logu izmet kucēnus

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldē saņemts zvans no kāda Daugavpils iedzīvotāja, kurš daudzdzīvokļu nama pagalmā atradis maisu ar pamestiem kucēniem. Notikuma vietā policisti atrada maisu ar diviem bez uzraudzības atstātiem suņukiem. Tika uzsākta administratīvā lietvedība, lai noskaidrotu, kurš ir atbildīgs par kucēnu pamešanu likteņa varā.

Austrālijā cilvēkus šokē brutāla izturēšanās pret koalu

Austrālijas dzīvnieku tiesību aizstāvjus saniknojusi kādas personas vai personu rīcība, pieskrūvējot koalu pie koka nojumes staba. BBC ziņo, ka ar attēlu, kurš ievietots sociālajā tīklā Facebook centienos noskaidrot par cietsirdību atbildīgos, jau dalījušies tūkstošiem cilvēku.

Aizdomās par suņa nošaušanu aiztur vīrieti

aizvadītajā nedēļā Preiļu iedzīvotāji policijai ziņoja, ka pilsētā dzirdami šāvieni. Reaģējot uz saņemto informāciju, policisti apsekoja minēto teritoriju un uzgāja nošautu suni, portālam Diena.lv atklāja Valsts policijā.

Pensionāram par suņa nosišanu - trīs mēneši cietumā

Gulbenes rajona tiesa vīrietim, kurš decembra nogalē Stāmerienā nosita suni, piespriedusi īslaicīgu brīvības atņemšanu uz trim mēnešiem, aģentūrai LETA pastāstīja tiesas pārstāve Gunta Gulbinska.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide