Laika ziņas
Šodien
Migla

Cietumi

Iestrēgst nesaskaņās

Ministriem atšķiras viedokļi, kad jāsāk Liepājas cietuma būvniecība – nākamgad vai 2022. gadā. Projekta aizstāvis tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP) uzstāja uz šī projekta sākšanu nākamgad. Viņš un pārējie JKP pārstāvošie ministri piektdien, atsaucoties uz koalīciju līgumu, uzsvēra, ka saruna par valsts budžetā esošo papildu resursu novirzīšanu prioritārajiem pasākumiem turpināma pēc nedēļas.

IeVP: Aizliegtās vielas cietumos nogādā ar arbaletiem un droniem

Aizliegti priekšmeti un vielas Latvijas cietumos tiek iešautas ar lokiem, arbaletiem un "kartupeļu lielgabaliem", trešdien notikušajā Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde pavēstīja Ieslodzījumu vietu pārvaldes (IeVP) priekšnieka vietnieks Māris Stivrenieks.

Nākamgad slēgs Brasas cietumu

Turpinot Latvijas ieslodzījuma vietu reformas, no nākamā gada 1. aprīļa tiks slēgts Brasas cietums, aģentūrai LETA pastāstīja Ieslodzījumu vietu pārvaldes (IeVP) pārstāve Aija Fedorova.

Cietumos nobalsojuši 1530 ieslodzītie

Latvijas ieslodzījuma vietās nobalsojuši 1530 ieslodzītie un lielākā vēlētāju aktivitāte bijusi Rīgas cietumos un Daugavpilī, aģentūrai LETA pastāstīja Ieslodzījuma vietu pārvaldes centrālā aparāta Risku un vajadzību izvērtēšanas daļas priekšnieks Valdis Groza.

ASV cietumnieki izsludina valsts mēroga streiku

ASV cietumnieki otrdien izsludinājuši valsts mēroga streiku, pieprasot izmaiņas labošanas iestādēs, ieskaitot dzīves apstākļu uzlabošanu un vēlēšanu tiesību atjaunošanu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide