Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus

Čīle

Čīle nosaka koronavīrusa karantīnu galvaspilsētai Santjago

Čīles valdība trešdien noteica obligātu totālu karantīnu galvaspilsētas Santjago apgabala septiņiem miljoniem iedzīvotāju pēc tam, kad varas iestādes bija ziņojušas par Covid-19 infekcijas gadījumu skaita pieaugumu par 60% 24 stundu laikā, dodot triecienu cerībām uz ekonomikas drīzu atkalatvēršanu.

Čīles prezidents neplāno atkāpties no amata

Čīles prezidents Sebastjans Piņera otrdien paziņoja, ka, neraugoties uz protestiem un nekārtībām, kas valstī nerimst jau trīs nedēļas, no amata atkāpties negrasās.

Čīles galvaspilsētā izsludina ārkārtas stāvokli

Čīles prezidents Sebastjans Pinjera galvaspilsētā Santjago pēc vardarbīgiem protestiem pret metro biļešu cenas celšanu izsludinājis ārkārtas stāvokli un atbildību par drošību nodevis armijai.

Čīlē novērsts streiks pasaulē lielākajās vara raktuvēs

Čīlē piektdien tika novērsts streiks pasaules lielākajās vara raktuvēs, tās īpašniekiem un darbinieku arodbiedrībai parakstot vienošanos par jaunu kolektīvo darba līgumu, kas paredz atalgojuma palielināšanu.

Pāvests Čīlē lūdz piedošanu par pedofilijas skandāliem, tiekas ar upuriem

Romas pāvests Francisks otrdien Čīles apmeklējuma gaitā publiski lūdza piedošanu par priesteru pedofilijas skandāliem un pēc tam tikās ar nelielu upuru grupu, savukārt policija izklīdināja demonstrāciju netālu no pirmās publiskās mises viņa Dienvidamerikas vizītes laikā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide