Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Dambrete

Titulētā dambretiste Golubeva: Jāgatavo nākamā paaudze

Piecpadsmit reižu kļuvusi par pasaules čempioni simtlauciņu dambretē, Latvijas sportiste Zoja Golubeva jau pamazām domā par karjeras beigšanu. Pašas karjerā palicis vairs tikai viens mērķis - kļūt par pirmo sievieti pasaulē ar kungu lielmeistaru titulu, bet tālākā nākotnē Baltkrievijā dzimusī dambretiste vēlas izaudzināt sev līdzvērtīgu sekotāju.

Titulētā dambretiste Golubeva otro reizi divu mēnešu laikā kļuvusi par pasaules čempioni

Pieredzējusī Latvijas pārstāve Zoja Golubeva jau 15.reizi karjerā triumfējusi pasaules čempionātā simtlauciņu dambretē, turklāt to paveikusi otro reizi divu mēnešu laikā.Aprīlī Golubeva cīņā par pasaules čempiones titulu pieveica Krievijas dambretisti Tamāru Tansikužinu, tomēr šī cīņa tehnisku iemeslu dēļ tika pārcelta no pagājušā gada.

Latvijas dambretiste Golubeva 14.reizi kļūst par pasaules čempioni

Pieredzējusī Latvijas pārstāve Zoja Golubeva trešdien jau 14.reizi karjerā triumfēja pasaules čempionātā simtlauciņu dambretē.Golubeva triumfējusi Kazahstānā notikušajā pasaules čempionātā, bet, kā ziņo 4draughts.com, cīņa par titulu pret Krievijas dambretisti Tamāru Tansikužinu noslēdzās priekšlaicīgi, jo jau pēc sestā dueļa Latvijas pārstāve bija vadībā ar 8-4, tādējādi radot nesadeldējamu pārsvaru.

Titulētā dambretiste Golubeva tiek pie Eiropas čempionāta bronzas

Latvijas dambretiste Zoja Golubeva izcīnījusi trešo vietu Tallinā notikušajā Eiropas čempionātā simtlauciņu dambretē.Deviņās sacensību kārtās Latvijas pārstāve izcīnīja 13 punktus, gūstot četrus panākumus un piecas reizes cīnoties neizšķirti. Pa 13 punktiem izcīnīja arī viņu apsteigušās Olga Baltaža no Ukrainas un Tamāra Tansikužina no Krievijas, tomēr viņām bija labāki papildrādītāji.

Dambretiste Golubeva uzvar pasaules prāta sporta spēlēs ātrspēlē; Valnerim - bronza

Latvijas dambretiste Zoja Golubeva piektdien izcīnīja zeltu Pekinā notiekošo pasaules prāta sporta spēļu "rapid" ātrspēles sacensībās simtlauciņu dambretē dāmām, bet Guntis Valneris bija trešais kungu sacensībās.Divas dienas ilgās cīņās Golubeva septiņos mačos tika pie desmit punktiem. Kopvērtējumā viņa par punktu apsteidza baltkrievieti Volhu Fedaroviču un Tamāru Tansikužinu no Krievijas.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide