Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Dambrete

Noskaidrota pasaules čempione 100 lauciņu dambretē

No 20. līdz 30. novembrim Rīgā norisinājās Sieviešu Pasaules titulmačs 100 lauciņu dambretē. Pēc spraigiem mačiem deviņās kārtās čempiones titulu ieguva poliete Natālija Sadovska, savukārt Latvijas sportiste Zoja Golubeva kļuva par vicečempioni.

Titulētā dambretiste Golubeva: Jāgatavo nākamā paaudze

Piecpadsmit reižu kļuvusi par pasaules čempioni simtlauciņu dambretē, Latvijas sportiste Zoja Golubeva jau pamazām domā par karjeras beigšanu. Pašas karjerā palicis vairs tikai viens mērķis - kļūt par pirmo sievieti pasaulē ar kungu lielmeistaru titulu, bet tālākā nākotnē Baltkrievijā dzimusī dambretiste vēlas izaudzināt sev līdzvērtīgu sekotāju.

Titulētā dambretiste Golubeva otro reizi divu mēnešu laikā kļuvusi par pasaules čempioni

Pieredzējusī Latvijas pārstāve Zoja Golubeva jau 15.reizi karjerā triumfējusi pasaules čempionātā simtlauciņu dambretē, turklāt to paveikusi otro reizi divu mēnešu laikā.Aprīlī Golubeva cīņā par pasaules čempiones titulu pieveica Krievijas dambretisti Tamāru Tansikužinu, tomēr šī cīņa tehnisku iemeslu dēļ tika pārcelta no pagājušā gada.

Latvijas dambretiste Golubeva 14.reizi kļūst par pasaules čempioni

Pieredzējusī Latvijas pārstāve Zoja Golubeva trešdien jau 14.reizi karjerā triumfēja pasaules čempionātā simtlauciņu dambretē.Golubeva triumfējusi Kazahstānā notikušajā pasaules čempionātā, bet, kā ziņo 4draughts.com, cīņa par titulu pret Krievijas dambretisti Tamāru Tansikužinu noslēdzās priekšlaicīgi, jo jau pēc sestā dueļa Latvijas pārstāve bija vadībā ar 8-4, tādējādi radot nesadeldējamu pārsvaru.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide