Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +3 °C
Apmācies
Otrdiena, 23. aprīlis
Jurģis, Juris, Georgs

Dambrete

Latvieši Eiropas jauniešu čempionātā 100 lauciņu dambretē ātrspēlē izcīna trīs čempionu titulus

Trešdien Tallinā Eiropas jauniešu čempionātā 100 lauciņu dambretē norisinājās noslēdzošās sacensības ar ātrspēles (blics) laika kontroli. Latviju pārstāvēja sešdesmit septiņi mūsu jaunie dambretisti, kuri startēja visās vecuma grupās. Mūsējie cīnījās ļoti atzīstami un izcīnīja septiņas medaļas, no tām trīs zelta godalgas, trīs sudraba un vienu bronzas godalgu, līdz ar to komandu ieskaitē Latvijas komanda kļuva par uzvarētāju, tāpat kā dienu iepriekš sacensībās ar ātrās dambretes laika kontroli.

Domātpriekam 11 izcīnītas medaļas Eiropas čempionātā dambretē jauniešiem

Dambretes skolas „Domātprieks” audzēkņi ar lieliskiem panākumiem aizvadījuši Eiropas čempionātu jauniešiem 100 lauciņu dambretē, kurš no 1. līdz 9. augustam norisinājās Turcijas pilsētā Nevšehirā. Kopumā cīņas notika trīs disciplīnās – klasiskā laika kontrole, ātrā (Rapid) un ātrspēle (Blitz). Latviju čempionātā pārstāvēja deviņi jaunie censoņi, no kuriem astoņi - „Domātprieka” dambretisti treneres Oļesjas Abdullinas pavadībā.

Valnerim uzvara PK posmā simtlauciņu dambretē

Latvijas labākais dambretists Guntis Valneris šonedēļ Izraēla izcīnījis uzvaru Pasaules kausa posmā simtlauciņu dambretē, informē Latvijas Dambretes federācija (LDF).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide