Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +20 °C
Daļēji apmācies
Pirmdiena, 24. jūnijs
Jānis

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs

Muzeju naktī mākslas muzejos varēs baudīt deju mūziku, izzināt atmiņas ģenētisko kodu un pētīt modernās dejas pirmsākumus

Sestdien, naktī no 18. uz 19. maiju, Latvijā jau 20. reizi norisināsies starptautiskā akcija Muzeju nakts. Mākslas muzejos apmeklētāji varēs baudīt dažādu kultūru deju mūziku klusajā diskotēkā, izzināt atmiņas ģenētisko kodu, kas slēpjas Azerbaidžānas paklāju rakstos, pētīt modernās dejas pirmsākumus un Aisedoras Dunkanes ideju ietekmi Latvijā, kā arī ļauties interaktīvai mītradei, iepazīstot dažādas kustību tehnikas.

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā būs skatāma rotu izstāde Skārien-jūtīgs

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā no 8. februāra līdz 21. aprīlim norisināsies vērienīga Rotu mākslas biedrības izstāde Skārien-jūtīgs, kurā 23 autoru darbi atklāsies attiecībās ar rotu īpašniekiem, parādot dažādu paaudžu un mākslinieku rokrakstu plašo amplitūdu, uzsverot nozares attīstību un pēctecību.

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā notiks Korejas mūsdienu keramikas izstāde Pašterapija

No 5. oktobra līdz 14. janvārim Latvijas Keramikas biennāles ietvaros Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā (Rīgā, Skārņu ielā 10) būs skatāma Korejas mūsdienu keramikas mākslas izstāde Pašterapija, kas veido stāstu par mākslinieku izjūtām saistībā ar laika mūžīgo ritējumu un esības brīža skaudro apzināšanos, informēja izstādes rīkotāji.

7. Rīgas Starptautiskajā tekstilmākslas un šķiedras mākslas triennālē piedalīsies 79 mākslinieki no 30 valstīm

No 16. jūnija norisināsies vērienīga 7. Rīgas Starptautiskā tekstilmākslas un šķiedras mākslas triennāle ar vadmotīvu QUO VADIS? Plašā ekspozīcija būs skatāma Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā un Mākslas muzejā Rīgas birža līdz 17. septembrim, informēja Latvijas Nacionālā mākslas muzeja pārstāve Natālija Sujunšalijeva.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide