Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Dzintaru koncertzāle

Dzintaru koncertzālē uzstāsies džeza vijolniece Line Kruse

Piektdien, 2. oktobrī, plkst. 19.30 ciklā Jūrmala Jazz ar vienīgo koncertu Dzintaru koncertzālē uzstāsies džeza vijolniece Line Kruse. Kopā ar Latvijas Radio bigbendu viņa atskaņos skaņdarbus no jaunākajiem albumiem Hidden Stones un Invitation, kuros māksliniece apvieno labāko no ritmiskās latīņu, klasiskās un džeza mūzikām, pārkāpjot robežas un izmantojot instrumentus, kas nav tipiski džeza mūzikai.

Džezs kopā ar operu! Dzintaru koncertzāles sezonu atklāj jauna, neparasta meistaru sadarbība

Maestro Raimonds Pauls un Latvijas Radio bigbends pirmo reizi satiksies uz vienas skatuves ar pasaulē slavenāko latviešu tenoru Aleksandru Antoņenko. Abu Jūrmalas Goda zīmes kavalieru radošā satikšanās notiks Dzintaru lielajā koncertzālē 6. jūnijā plkst. 21.20, ar speciāli šim notikumam gatavoto kopīgo programmu atklājot vasaras koncertsezonu Dzintaros.

Pārcelts Dzintaru koncertzāles vasaras sezonas atklāšanas koncerts

Valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ Dzintaru koncertzāles vasaras sezonas atklāšanas koncerts pārcelts no 31. maija uz 6. jūniju plkst. 21.20, kuru skatītāji varēs vērot tiešraidē LTV1 kanālā un klausīties LR3 Klasika. Klausītāji, kuri bija iegādājušies biļetes uz 31. maija koncertu, varēs saņemt atpakaļ naudu Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās, informēja Dzintaru koncertzāles sabiedrisko attiecību vadītājs Mārtiņš Pučka.

Džeza astoņkājis pie klavierēm. Dzintaros Viesojas pianists, dziedātājs, komponists Maikls Kaešamers

Eiropas turnejas ietvaros vienīgo koncertu Latvijā šonedēļ sniegs kanādiešu džeza, boogie-woogie un blūza pianists un dziedātājs Maikls Kaešamers – unikāls talants un spēcīga personība, kura uzstāšanās klausītājiem ir īsts, emocionāli piepildīts piedzīvojums. Viņš uzstāsies Dzintaru mazajā koncertzālē ciklā Jūrmala Jazz 5. martā plkst. 19.30, muzicējot kopā ar trio, kura dalībnieki ir Konrāds Herbolchaimers (kontrabass) un Štefans Dāms (bungas).

Ciklā Dzimuši Latvijā koncertēs klavesīniste Ieva Saliete un ģitāras virtuozs Matīss Čudars

8. martā plkst. 17 Dzintaru koncertzāles vēsturiskajā atjaunotajā Mazajā zālē notiks cikla Dzimuši Latvijā koncerts, kurā tiksies izcilā klavesīniste Ieva Saliete un ģitāras virtuozs Matīss Čudars. Viņi atskaņos īpašu programmu – Saruna ar Bahu, kurā izcilā skaņraža prelūdijas un fantāzijas izskanēs vēl nedzirdētā klavesīna un ģitāras skanējumā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide