Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus
Rīgā +23 °C
Viegls lietus
Otrdiena, 27. jūlijs
Marta, Dita, Dite

Dzintaru koncertzāle

No saullēkta līdz saulrietam. Visas zvaigznes septītajā Jūrmalas festivālā

No 27. līdz 31. jūlijam Dzintaru koncertzālē notiks septītais Jūrmalas festivāls, kura programmā ir iekļauti pieci koncerti. Tajos uzstāsies Maestro Raimonds Pauls, estrādes prīma Laima Vaikule, ērģelniece Iveta Apkalna, tenors Aleksandrs Antoņenko, akordeoniste Ksenija Sidorova un daudzi citi mākslinieki

Televīzijas kanālā ReTV Valentīndienas priekšvakarā no Dzintaru koncertzāles skanēs skaistākās operu ārijas

Valentīndienas priekšvakarā, 13. februārī, plkst. 21.00 kanālā ReTV skanēs koncerts no Dzintaru koncertzāles Skaistākās operu ārijas. Koncertā uzstāsies operdziedātājs Aleksandrs Antoņenko, mecosoprāns Laura Grecka un baritons Jānis Apeinis kopā ar valsts kamerorķestri Sinfonietta Rīga diriģenta Jāņa Liepiņa vadībā, informēja koncertzāles pārstāvji.

Attālinātie Ziemassvētki. Dzintaru koncertzāles Ziemassvētku festivāls sasniedzams ReTV

Publisko pasākumu lieguma dēļ šogad Dzintaru koncertzāles Ziemassvētku festivāls bez maksas būs skatāms no 22. līdz 31. decembrim televīzijas kanālā ReTV. Jānis Lūsēns, Ingus Pētersons, Georgijs Osokins, Margarita un Kristīne Balanas, Vilis Daudziņš, vokālā grupa Framest, kamerorķestris Sinfonietta Rīga un citi mākslinieki atskaņos skaistākās dažādu tautu Ziemassvētku melodijas, klasiskās mūzikas pērles un latviešu komponistu skaņdarbu izlasi.

Dzintaru koncertzāles Ziemassvētku festivāls šogad būs skatāms televīzijas kanālā ReTV

Šogad Dzintaru koncertzāles Ziemassvētku festivāls no 22. līdz 31. decembrim būs bez maksas skatāms televīzijas kanālā ReTV. Jānis Lūsēns, Ingus Pētersons, Georgijs Osokins, Margarita un Kristīne Balanas, Vilis Daudziņš, vokālā grupa Framest, kamerorķestris Sinfonietta Riga un daudzi citi mākslinieki priecēs klausītājus ar dažādu tautu skaistākajām Ziemassvētku melodijām, klasiskās mūzikas pērlēm, kā arī latviešu un ārzemju komponistu skaņdarbiem.

Jūrmala pretendēs uz titulu Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027

Jūrmalas pilsēta gatavos pieteikumu Eiropas kultūras galvaspilsētas nosaukuma iegūšanai 2027. gadā, – 29. oktobra sēdē nolēma Jūrmalas domes deputāti, informēja Jūrmalas pilsētas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Inese Krieviņa.

Dzintaru koncertzālē uzstāsies džeza vijolniece Line Kruse

Piektdien, 2. oktobrī, plkst. 19.30 ciklā Jūrmala Jazz ar vienīgo koncertu Dzintaru koncertzālē uzstāsies džeza vijolniece Line Kruse. Kopā ar Latvijas Radio bigbendu viņa atskaņos skaņdarbus no jaunākajiem albumiem Hidden Stones un Invitation, kuros māksliniece apvieno labāko no ritmiskās latīņu, klasiskās un džeza mūzikām, pārkāpjot robežas un izmantojot instrumentus, kas nav tipiski džeza mūzikai.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide