Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +12 °C
Skaidrs
Svētdiena, 4. jūnijs
Sindija, Sintija, Elfrīda

Dzīvo droši

Nebūt naivam un atpazīt riskus

Lai personīgās finanses būtu drošībā, eksperti ikvienam iesaka rūpīgi sekot situācijai savā bankas kontā un neuzticēties vilinošiem piedāvājumiem.

Izvēlies dzīvot!

Uz dzelzceļa sliedēm priekšroka vienmēr ir vilcienam, jo tas nevar strauji nobremzēt vai apbraukt pēkšņu šķērsli vai cilvēku.

Katram racējam jāzina, kas ir zem zemes

Ik vasaru gāzesvadu bojājumus izraisa nesaskaņotu būvniecības vai rakšanas darbu veicēji. Seku novēršana viņiem būs dārgs prieks, kamēr darbu saskaņošana pirms sākšanas nemaksā neko.

Iemidzinošā drošības sajūta

Neuzmanība, paviršība, pārgalvība – un elektrotrauma jau ir turpat blakus! Negadījumu daudzums rāda, ka cilvēku izpratne par elektrodrošību varētu būt labāka.

Vērtīgākais kapitāls ir dati

Jaunajos "normālajos" apstākļos valsts atbalsts un digitālie rīki ir tas, kas virknei mazo un vidējo uzņēmumu ir ļāvis turpināt darbu neskatoties uz sarežģītajiem apstākļiem. Kompānijas Google pētījums rāda, ka 80% mazo uzņēmumu pandēmijas laikā palielināja digitālo rīku izmantošanas apjomus. Lai gan arī pirms pandēmijas Latvijas digitālā attīstība Eiropas Savienības valstu vidū tika vērtēta kā laba, pandēmija parādīja ka Latvijas uzņēmējiem ir pieejami rīki, kas ļauj turpināt komercdarbu distancētā režīmā, bet valsts pārvalde un tās pakalpojumi ir ērti sasniedzami e-vidē. Turklāt e-vidē ne vien atdzimuši procesi, kurus klātienē ārkārtas situācija un pandēmija, bet arī visās tautsaimniecības nozarēs radušās jaunas digitālas iniciatīvas, pakalpojumi, biznesi.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide