Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Džo Baidens

Baidens sola miljardus nevienlīdzības mazināšanai

Prezidenta amata kandidāts no Demokrātu partijas Džo Baidens nule publiskotajā plānā rasu ekonomiskās nevienlīdzības mazināšanai ASV solījis veltīt 30 miljardu aizdevumos un atbalsta programmās mazajiem uzņēmumiem. Šis ir viens no četriem pīlāriem Baidena stratēģijā koronavīrusa smagi skartās ASV ekonomikas ''restartēšanai''.

Baidens asi kritizē Trampa šķeļošo politiku un paštīksmināšanos

Demokrātu kandidāts ASV prezidenta vēlēšanām Džo Baidens apsolījis, ka ievēlēšanas gadījumā darīs visu iespējamo, lai dziedētu rasisma brūces, kas ilgus gadus šķeļ sabiedrību valstī, nevis izmantos tās politiskā labuma gūšanai, konfrontējot sabiedrību vēl vairāk, kā to dara pašreizējais prezidents Donalds Tramps, vēsta AP.

ASV lielākā arodbiedrību federācija izsaka atbalstu Baidena kandidatūrai

ASV lielākā arodbiedrību federācija AFL-CIO otrdien izteikusi atbalstu bijušā viceprezidenta demokrāta Džo Baidena kandidēšanai uz Savienoto Valstu prezidenta amatu, paziņojot, ka prezidents Donalds Tramps pievīlis strādniekus un nav pildījis savus pienākumus, atbildot uz koronavīrusa pandēmiju.

Aptauja: Palielinājies Baidena pārsvars pār Trampu

Mēneša laikā ir pieaudzis to amerikāņu skaits, kas ir neapmierināti ar ASV prezidenta Donalda Trampa veikumu, un Tramps šobrīd reģistrēto vēlētāju vidū par astoņiem procentpunktiem atpaliek no demokrātu sāncenša Džo Baidena, liecina aģentūras Reuters un pētījumu centra Ipsos veiktās aptaujas rezultāti.

Baidens sola ievēlēšanas gadījumā saglabāt ASV vēstniecību Jeruzalemē

Gaidāmais demokrātu kandidāts ASV prezidenta vēlēšanās Džo Baidens trešdien paziņoja, ka savas vēlēšanu uzvaras gadījumā viņš saglabātu ASV vēstniecību Jeruzalemē, lai gan nepiekrīt Donalda Trampa 2017.gada lēmumam pārcelt vēstniecību Izraēlā no Telavivas uz Jeruzalemi.

Arī Klintone pauž atbalstu Baidena kandidatūrai

Bijusī ASV valsts sekretāre un prezidenta amata kandidāte Hilarija Klintone otrdien izteikusi atbalstu bijušā viceprezidenta Džo Baidena kandidēšanai uz Savienoto Valstu prezidenta amatu.

Pelosi pauž oficiālu atbalstu Baidena kandidatūrai

ASV Pārstāvju palātas spīkere Nensija Pelosi pirmdien pauda oficiālu atbalstu bijušā viceprezidenta Džo Baidena kandidēšanai uz Savienoto Valstu prezidenta amatu, politiķi dēvējot par "saprāta balsi" un paužot pārliecību, ka viņš spēs valsti izvest no koronavīrusa krīzes.

Baidens uzvarējis demokrātu priekšvēlēšanās Vaiomingā

ASV bijušais viceprezidents Džo Baidens demokrātu priekšvēlēšanās Vaiomingā saņēmis 72% balsu, gūstot kārtējo uzvaru ceļā uz demokrātu Baltā nama nominācijas saņemšanu, kas viņam jau ir tikpat kā garantēta.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide