Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Džo Baidens

Baltais nams nesadarbosies ar impīčmenta izmeklēšanu

Baltais nams otrdien paziņoja, ka ASV prezidenta Donalda Trampa administrācija nesadarbosies ar demokrātu kongresmeņu uzsākto impīčmenta izmeklēšanu pret viņu, un nosauca šo izmeklēšanu par "konstitucionāli spēkā neesošu".

Ukrainas prokurors paziņo, ka izmeklēšana pret Baideniem nav veikta

Ukrainas Specializētās pretkorupcijas prokuratūras vadītājs Nazars Holodņickis piektdien paziņojis, ka viņa vadītā iestāde nav veikusi izmeklēšanu pret bijušo ASV viceprezidentu Džo Baidenu un viņa dēlu Hanteru Baidenu, kā to aicinājis ASV prezidents Donalds Tramps.

Tramps lūdzis Zelenski veikt izmeklēšanu par Baidenu

Baltais nams trešdien nodevis atklātībai ASV un Ukrainas prezidentu Donalda Trampa un Volodimira Zelenska jūlijā notikušās telefonsarunas atšifrējumu, kas apstiprina, ka Tramps lūdzis Zelenski veikt izmeklēšanu par savu politisko konkurentu, bijušo viceprezidentu Džo Baidenu.

Demokrāti apsver Trampa impīčmentu

ASV Kongresā pārstāvētie Demokrātu partijas locekļi arvien skaļāk runā par iespējamo impīčmenta procedūras ierosināšanu pret republikāņu prezidentu Donaldu Trampu saistībā ar izskanējušo informāciju, ka viņš Ukrainas kolēģim Volodimiram Zelenskim varētu būt prasījis uzsākt izmeklēšanu pret bijušā ASV viceprezidenta Džo Baidena dēlu. Baidens cīnās par iespēju būt Trampa pretinieks 2020. gada ASV prezidenta vēlēšanās.

Baidens uzskata, ka Baltijā valda "nāves bailes" no Krievijas un Trampa

ASV viceprezidents Džo Baidens uzrunā vēlētājiem ASV paziņojis, ka nesenās vizītes Latvijā laikā sajutis, ka Baltijas valstis ir "nāves bailēs" no Krievijas un iespējamības, ka Republikāņu partijas kandidāts Donalds Tramps tiks ievēlēts par nākamo ASV prezidentu.Atbalstot Demokrātu partijas kandidāti Hilariju Klintoni, savā runā Ohaio štatā Baidens teica, ka viņam bija steigšus jādodas uz Baltijas valstīm, lai Latvijas, Lietuvas un Igaunijas prezidentiem atkārtoti apliecinātu, ka Tramps nepārstāv visas ASV.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide