Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ebolas vīruss

Krievijā nograndis sprādziens laboratorijā, kur uzglabā nāvējošus vīrusus

Krievijas varas iestādes apstiprinājušas, ka laboratorijā, kur padomju laikā izstrādāti bioloģiskie ieroči, bet šobrīd tiek pētīti tādi nāvējoši vīrusi kā Ebolas vīruss, Sibīrijas mēris un bakas, nograndis sprādziens - eksplodējis gāzes balons. Pēc sprādziena laboratorijā izcēlies ugunsgrēks.

Ebolas vīrusa uzliesmojumā KDR mirušo skaits pārsniedz 700

Pēdējās trijās nedēļās Ebolas vīrusa uzliesmojumā, kas augustā sākās Kongo Demokrātiskajā Republikā (KDR), miruši 100 cilvēki un līdz ar to kopējais upuru skaits pārsniedzis 700, pavēstīja Veselības ministrija.

Ebolas vīruss izplatās uz jaunu pilsētu Kongo DR

Ebolas vīrusa uzliesmojumā Kongo Demokrātiskajā Republikā (Kongo DR) apstiprināts pirmais saslimšanas gadījums Bunijā, kas ir otra lielākā pilsēta valsts austrumos, trešdien paziņojusi Kongo DR Veselības ministrija.

Ebolas vīrusa uzliesmojumā Kongo DR mirušo skaits pārsniedzis 500

Ebolas vīrusa uzliesmojumā Kongo Demokrātiskajā Republikā (Kongo DR) mirušo cilvēku skaits pārsniedzis 500, paziņojusi Kongo DR Veselības ministrija. Kopš uzliesmojuma sākuma Kongo DR austrumos reģistrēti 505 nāves gadījumi un 806 inficēšanās gadījumi, liecina ministrijas publiskotā informācija.

Kongo ebolas epidēmija viena no nāvējošākajām

Nāvējošā Ebolas vīrusa uzliesmojums Kongo Demokrātiskajā Republikā (KDR) ir kļuvis par otru visu laiku lielāko un nāvējošāko, paziņojusi Pasaules Veselības organizācija (PVO). KDR valdība kopā ar palīdzības organizācijām dara visu nepieciešamo, lai ierobežotu slimības tālāku izplatīšanos, taču šos pasākumus kavē bruņota vardarbība ebolas skartajos reģionos un cīņa ar citu slimību – malāriju. Pastāv arī nopietnas bažas, ka ebola var izplatīties ne tikai citviet valsts teritorijā, bet arī pārmesties uz kaimiņvalstīm.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide