Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Filmas

Tendences un viļņi

Apaļais gadskaitlis 2020 mudināt mudina pavilkt svītru un apkopot procesu. Tas nekas, ka ar šādām rotaļām pamatā mazrakstiņu un viedokļu formā dažādi izdevumi – prese un portāli – rotājas ap gadumiju. Pēdējos desmit gados Latvijas kino ir notikušas milzīgas pārmaiņas. Kā tās vērtēt, no kāda skatpunkta raudzīties uz to, kas tad ir noticis ar Latvijas kino? Uz šo jautājumu var mēģināt atbildēt, izvēloties ļoti atšķirīgus kritērijus – gan kvalitatīvos, gan kvantitatīvos.

Ķīna ierobežos "ārvalstu iedvesmotus" vietējās televīzijas raidījumus

Ķīnas televīzijas regulators ir ieviesis stingrāku kontroli pār vietējiem televīzijas raidījumiem, kas izmanto ārvalstīs radītus formātus, to pamatojot ar mērķi panākt lielākus jauninājumus Ķīnas telekanālu vidū.Valsts preses, publikāciju, radio, filmu un televīzijas pārvalde paziņoja, ka no 1.jūlija nekavējoties tiks aizliegti jaunie importētie televīzijas raidījumi, ja tie divus mēnešus iepriekš nebūs reģistrēti vietējās iestādēs.

Marvel filmu kases ieņēmumi sasniedz desmit miljardus dolāru

Komiksu kompānijas Marvel supervaroņu filmu kopējie kases ieņēmumi astoņu gadu laikā sasnieguši desmit miljardus ASV dolāru (8,8 miljardus eiro), vēsta britu laikraksts The Guardian.Marvel filmu sērija aizsākās 2008.gadā ar filmu Iron Man (Dzelzs vīrs), kurā galveno lomu spēlē amerikāņu aktieris Roberts Daunijs jaunākais.

Positivus festivālā demonstrēs arī Latvijas kino dārgumus

Jau par neatņemamu Positivus festivāla daļu ir kļuvusi kāpās izvietotais Ādažu Čipsu kinoteātris, kurā trīs dienu garumā tiks demonstrēta rūpīgi atlasīta filmu programma, notiks tematiskas diskusijas un visi_ Positivus _festivāla viesi tiks aicināti ļauties kinematogrāfiskiem eksperimentiem, portālu Diena.lv informēja festivāla pārstāvji.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide