Gibraltārs

Gibraltārs var ietekmēt britu un ES sarunas

Sīciņā britu aizjūras teritorija Gibraltārs var kļūt par nopietnu apgrūtinājumu Apvienotās Karalistes un Eiropas Savienības (ES) šķiršanās sarunām. Gibraltāriešus un britus saniknojusi ES pozīcija, ka Spānijai jābūt gala vārdam par to, vai vienošanās starp Londonu un Briseli attieksies arī uz Gibraltāru, kas jau vairāk nekā 300 gadu atrodas Lielbritānijas pārvaldījumā. Kāds britu politiķis pat izteicies, ka Apvienotajai Karalistei var nākties iesaistīties karā ar Spāniju, lai aizstāvētu savas tiesības uz stratēģiski nozīmīgo teritoriju.

Latvijas futbolisti otrajā puslaikā sagrauj Gibraltāru

Latvijas futbola izlase otrdien pretinieku laukumā ar nospiedošu pārsvaru otrajā puslaikā pārbaudes spēlē ar 5:0 (0:0) sagrāva Gibraltāru, pēc 13 maču pārtraukuma atkal tiekot pie uzvaras un gūstot vienu no pārliecinošākajām uzvarām komandas vēsturē.

Igaunijas futbolisti pārbaudes spēlē nespēj uzveikt Gibraltāru

Igaunijas futbola izlase pirmdien pārbaudes spēlē savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 (1:0) ar Gibraltāra valstsvienību, kas tikai pirms gada tika uzņemta Eiropas Futbola federāciju asociācijā (UEFA).Mača rezultātu 31.minūtē atklāja Igaunijas izlases aizsargs Ragnars Klavans, taču otrajā puslaikā Entonijam Berdonam izdevās panākt neizšķirtu.