Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Iedzīvotāji

CSP publicē datus par blīvi apdzīvotām teritorijām Latvijā

Centrālā statistikas pārvalde (CSP) pirmo reizi publicē informāciju par blīvi apdzīvotām teritorijām Latvijā, kas ir alternatīvs rādītājs esošajām administratīvajām teritorijām un teritoriālajām vienībām – pilsētām un ciemiem. Blīvi apdzīvota teritorija ir no administratīvā un teritoriālā iedalījuma neatkarīga, nošķirta teritorija – apmešanās vai darba vieta, kurā viens otram kaimiņos vai netālu dzīvo vai strādā vismaz 50 pastāvīgie iedzīvotāji.

Aptauja: Pāreja uz vasaras laiku vairākumu iedzīvotāju neietekmē

Pāreja uz vasaras laiku jeb pulksteņa pagriešana vienu stundu uz priekšu nav ietekmējusi 58% aptaujāto iedzīvotāju darba kvalitāti, tikmēr 21% atklāj, ka laika maiņa darba kvalitāti ir padarījusi produktīvāku, liecina speciālistu darba portāla cvmarket.lv veiktā aptauja.

Garā dzīve Sardīnijā - kas ir ilgmūžības atslēga?

Svaigs gaiss, veselīga ēdienkarte un zems stresa līmenis ir tikai daži no iemesliem, kāpēc rekordliels Sardīnijas iedzīvotāju skaits sasniedz 100 gadu slieksni. No 1,6 miljoniem iedzīvotāju Sardīnija var lepoties ar aptuveni 150 simtgadniekiem, kas ir divreiz augstāks rādītājs par Eiropas vidējo un pat desmitreiz augstāks par ASV rādītājiem.

Aptauja: Kā rīkotos Latvijas iedzīvotāji, ja uzzinātu, ka dzīvot atlicis vien divas dienas?

Kā rāda Swedbank iedzīvotāju aptaujas dati, uzzinājuši, ka dzīvot atlicis vien divas dienas, daļa iedzīvotāju būtu gatavi pieņemt salīdzinoši radikālus lēmumus. 13% aptaujāto uzrīkotu savas dzīves grandiozākās viesības,neierobežojot viesu skaitu, ēdienu un dzērienu klāstu. Tikpat liels respondentu skaits – 13% – atļautos beidzot teikt visu, ko domā un arī rīkoties, vadoties pēc savām vēlmēm, nevis vajadzībām, portālu Diena.lv informēja aptaujas organizatori.

Pērn Īrijā reģistrēti 1312 iebraucēji no Latvijas

Īrijā pērn reģistrējušies 1312 iebraucēji no Latvijas, viesstrādnieku pieaugumam turpinot samazināties jau piekto gadu pēc kārtas, liecina Īrijas Sociālo un ģimenes lietu ministrijas apkopotie dati.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide