Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Iedzīvotāji

Aptauja: Lielbritānijā pieaudzis atbalsts valsts palikšanai ES

Lielbritānijā pirms 23.jūnijā gaidāmā referenduma pieaudzis atbalsts valsts palikšanai Eiropas Savienībā (ES), un šobrīd atbalstītāju skaits par 11 procentpunktiem pārsniedz izstāšanās piekritēju skaitu, liecina jaunākās sabiedriskās domas aptaujas rezultāti.

Garā dzīve Sardīnijā - kas ir ilgmūžības atslēga?

Svaigs gaiss, veselīga ēdienkarte un zems stresa līmenis ir tikai daži no iemesliem, kāpēc rekordliels Sardīnijas iedzīvotāju skaits sasniedz 100 gadu slieksni. No 1,6 miljoniem iedzīvotāju Sardīnija var lepoties ar aptuveni 150 simtgadniekiem, kas ir divreiz augstāks rādītājs par Eiropas vidējo un pat desmitreiz augstāks par ASV rādītājiem.

Aptauja: Kā rīkotos Latvijas iedzīvotāji, ja uzzinātu, ka dzīvot atlicis vien divas dienas?

Kā rāda Swedbank iedzīvotāju aptaujas dati, uzzinājuši, ka dzīvot atlicis vien divas dienas, daļa iedzīvotāju būtu gatavi pieņemt salīdzinoši radikālus lēmumus. 13% aptaujāto uzrīkotu savas dzīves grandiozākās viesības,neierobežojot viesu skaitu, ēdienu un dzērienu klāstu. Tikpat liels respondentu skaits – 13% – atļautos beidzot teikt visu, ko domā un arī rīkoties, vadoties pēc savām vēlmēm, nevis vajadzībām, portālu Diena.lv informēja aptaujas organizatori.

Pērn Īrijā reģistrēti 1312 iebraucēji no Latvijas

Īrijā pērn reģistrējušies 1312 iebraucēji no Latvijas, viesstrādnieku pieaugumam turpinot samazināties jau piekto gadu pēc kārtas, liecina Īrijas Sociālo un ģimenes lietu ministrijas apkopotie dati.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide