Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ieslodzījuma vietu pārvalde

Atjaunot izdevīgi būtu tikai divus no Latvijas cietumiem

Pērn veiktā Latvijas cietumu ēku tehniskajā apsekošanā konstatēts, ka tikai divos no deviņiem Latvijas cietumiem atmaksājas līdzekļu ieguldīšana ēku atjaunošanā, lasāms Tieslietu ministrijas sagatavotajā informatīvajā ziņojumā, kas tiks prezentēts nākamnedēļ valdībā. Tajā rakstīts, ka kritisks stāvoklis ir Liepājas cietumā un Iļģuciema cietumā, kur nolietojuma koeficients ir virs 0,09, nākamais bīstamākais ir Cēsu Audzināšanas iestāde nepilngadīgajiem ar 0,07 nolietojuma koeficentu un Rīgas Centrālcietums, kur ēkām ir patvaļīgās būvniecības pazīmes.

IeVP: Aizliegtās vielas cietumos nogādā ar arbaletiem un droniem

Aizliegti priekšmeti un vielas Latvijas cietumos tiek iešautas ar lokiem, arbaletiem un "kartupeļu lielgabaliem", trešdien notikušajā Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde pavēstīja Ieslodzījumu vietu pārvaldes (IeVP) priekšnieka vietnieks Māris Stivrenieks.

IeVP arī turpmāk vadīs Spure

Ministru kabinets otrdien Ieslodzījuma vietu pārvaldes priekšnieces amatā uz vēl vienu termiņu iecēla esošo vadītāju Ilonu Spuri.

Rasnačs: Spure IeVP ir spējusi izveidot spēcīgu komandu

Ilona Spure, strādājot Ieslodzījuma vietu pārvaldes (IeVP) vadītājas amatā, ir spējusi ap sevi pulcēt spēcīgu komandu un apliecinājusi, ka iesāktais darbs jāturpina, komentējot Spures virzīšanu otrajam termiņam IeVP vadītājas amatā, aģentūrai LETA sacīja tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs (NA).

IeVP vadītāja Spure kļūs par otro sievieti Latvijā, kurai piešķirs ģenerāļa dienesta pakāpi

Ieslodzījuma vietu pārvaldes (IeVP) vadītājai Ilonai Spurei rosina piešķirt ģenerāļa pakāpi, līdz ar to viņa kļūs par otro sievieti Latvijā, kurai tā piešķirta, liecina valdības nākamās nedēļas darba kārtība. 2004.gadā valdība policijas ģenerāļa dienesta pakāpi piešķīra toreizējai Latvijas Policijas akadēmijas rektorei Ārijai Meikališai, viņa kļuva par pirmo ģenerāli sievieti Latvijā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide