Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +3 °C
Apmācies
Sestdiena, 8. maijs
Staņislava, Staņislavs, Stefānija

Igaunija

Lietuvā ar koronavīrusu inficējušies vēl 1244 cilvēki; Igaunijā - 383

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 1244 cilvēkiem un reģistrēti 15 nāves gadījumi ar Covid-19, piektdien paziņojis Statistikas departaments. Savukārt Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās atklāta vēl 383 cilvēkiem un reģistrēti septiņi nāves gadījumi ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19, piektdien paziņojis Veselības departaments.

Lietuvā ar koronavīrusu inficējušies vēl 1293 cilvēki; Igaunijā - 366

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 1293 cilvēkiem un reģistrēti seši nāves gadījumi ar Covid-19, līdz ar to kopējais Covid-19 izraisīto nāves gadījumu skaits valstī sasniedzis 4000, ceturtdien paziņojis Statistikas departaments. Tikmēr Igaunijā inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 366 cilvēkiem un reģistrēti četri nāves gadījumi ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19, paziņojis Veselības departaments.

Lietuvā ar koronavīrusu inficējušies vēl 1327 cilvēki un 13 miruši; Igaunijā 10 nāves gadījumi

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 1327 cilvēkiem, bet no vīrusa izraisītās slimības Covid-19 miruši 13 cilvēki, ceturtdien paziņojis Statistikas departaments. Savukārt Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 425 cilvēkiem, bet no vīrusa izraisītās slimības Covid-19 miruši desmit cilvēki.

Lietuvā ar koronavīrusu inficējušies vēl 1585 cilvēki; Igaunijā - 396

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 1585 cilvēkiem, bet no vīrusa izraisītās slimības Covid-19 miruši 15 cilvēki, trešdien paziņojis Statistikas departaments. Tikmēr Igaunijā inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 396 cilvēkiem, bet pirmo reizi piecu mēnešu laikā nav reģistrēts neviens nāves gadījums no vīrusa izraisītās slimības Covid-19, paziņojis Veselības departaments.

Lietuvā ar koronavīrusu inficējies vēl 1031 cilvēks; Igaunijā - 459

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 1031 cilvēkam, bet no vīrusa izraisītās slimības Covid-19 miruši 13 cilvēki, otrdien paziņojis Statistikas departaments. Tikmēr Igaunijā inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 459 cilvēkiem, bet no vīrusa izraisītās slimības Covid-19 miruši trīs cilvēki, paziņojis Veselības departaments.

Lietuvā ar Covid-19 inficējušies vēl 514 cilvēki; Igaunijā - 163

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 514 cilvēkiem un reģistrēti septiņi Covid-19 izraisīti nāves gadījumi, pirmdien paziņojis Statistikas departaments. Tikmēr Igaunijā inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 163 cilvēkiem un reģistrēti divi Covid-19 izraisīti nāves gadījumi, paziņojis Veselības departaments.

Lietuvā ar Covid-19 inficējušies vēl 1278 cilvēki; Igaunijā - 392

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 1278 cilvēkiem, bet no vīrusa izraisītās slimības Covid-19 miruši 14 cilvēki, piektdien paziņojis Statistikas departaments. Tikmēr Igaunijā inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 392 cilvēkiem, bet no vīrusa izraisītās slimības Covid-19 miruši seši cilvēki, paziņojis Veselības departaments.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide