Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Ikvd

Skaidrības par nelikumīgi piešķirtajiem doktora grādiem joprojām nav

Skandāls par nelikumīgi piešķirtajiem doktora grādiem gan Latvijas universitātē (LU), gan Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā (RPIVA) sākās jau septembrī, bet joprojām nav skaidras atbildes, ko iesākt cilvēkiem, kas attiecīgos doktora grādus ir saņēmuši. Kamēr RPIVA paziņojusi, ka promocijas darbi būs atkārtoti jāaizstāv, LU vēl mēģina pierādīt savu taisnību, trešdien raksta laikraksts Diena. 

Raidījums: Skolotāji prasa ieviest naudas sodus nepaklausīgu bērnu vecākiem

Lai arī Latvijas pedagogi par disciplīnas problēmām savā skolā publiski nemēdz runāt, baidoties par skolas reputāciju, Latvijas Televīzijas (LTV) raidījuma Aizliegtais paņēmiens slēpti veiktā pedagogu aptauja norāda, ka problēmas ir samilzušas tiktāl, ka daudzi skolotāji gribētu, lai nepaklausīgo bērnu vecākus sodītu ar naudas sodiem. Kāds skolotājs piedāvājis par bērna uzvedību sūdzēties arī vecāku darba vietās, piektdien vēsta raidījums.

papildināta (18:40) - IKVD: LU nedrīkstēja piešķirt doktora grādu mākslas zinātnē

Izglītības kvalitātes valsts dienests (IKVD), izvērtējot tā rīcībā esošo informāciju, ir secinājis, ka mākslas doktora zinātniskā grāda piešķiršana Latvijas Universitātē (LU) nav bijusi tiesiska. LU ir deleģētas doktora zinātniskā grāda piešķiršanas tiesības filoloģijā, bet ne mākslas zinātnē, liecina IKVD mājaslapā publicētais paziņojums.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide