Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +6 °C
Skaidrs
Trešdiena, 18. maijs
Inese, Inesis, Ēriks

Indulis Bikše

Latvijas vadošais slēpotājs Bikše cīnās ar laikapstākļiem

Mainīgie plāni neļāva iegūt optimālo fizisko kondīciju, bet dažādie laikapstākļi lieku reizi atgādina par nepietiekami daudzpusīgo inventāru. Distanču slēpošanas sezonas nozīmīgākais notikums Tour de Ski rit pilnā sparā. Vienīgais Latvijas pārstāvis Indulis Bikše pirmajos trīs posmos uzrādīja pieticīgākus rezultātus, nekā cerēts, – vietas astotajā un devītajā desmitā.

Slēpotājam Bikšem atzīstams rezultāts 15 km slidsolī PK posmā Davosā

Šajā nedēļas nogalē Šveices pilsētā Davosā notikušajā Pasaules kausa trešajā posmā distanču slēpošanā Latvijas pārstāvis Indulis Bikše nostartēja ar mainīgām sekmēm, labu rezultātu uzrādot svētdien 15 km distancē brīvajā stilā ar intervāla startu, kur madonietis 111 dalībnieku konkurencē ieņēma 69.vietu (+2:51,8), nopelnot 67,50 FIS punktus, kas ir viņa otrs labākais rādītājs šāda augsta līmeņa sacensībās, informē Latvijas slēpotāju pārstāvis Ivars Bācis.

Vēstures pārrakstītājs Indulis Bikše ārpus izlases

Pirmais distanču slēpotājs no Latvijas, kurš piedalījies prestižajās Tour de Ski sacensībās, pirmais, kurš nopelnīja Pasaules kausa kopvērtējuma punktus. Tas ir Indulis Bikše. Lai arī viņš samērā agrā vecumā ticis pie virsotnēm, kādas iepriekš nav padevušās nevienam citam viņa tautietim, Indulis nav Latvijas izlases pārstāvis, jo Latvijas Slēpošanas savienības piedāvāto atbalsta līgumu viņš atteicās parakstīt neapmierinošu noteikumu dēļ. Gadu desmitiem ilgi dīkstāvē stāvējušajai Latvijas distanču slēpošanas sabiedrībai viņš ir kā ledlauzis, taču arī pēc nesenajiem panākumiem viņam jāturpina graut par mūsu slēpotājiem izveidojušies stereotipi gandrīz vienatnē.

Slēpotājs Bikše PK posmā Zviedrijā apsteidz igauņu līderus

Nedēļas nogalē Zviedrijā Ulrikehamnā notikušajā Pasaules kausa (PK) posmā distanču slēpošanā labi nostartējis Latvijas vadošais distanču slēpotājs Indulis Bikše, kurš 76 dalībnieku vidū 15 kilometru distancē brīvajā stilā ar intervāla startu ieņēma 64.vietu, aiz sevis atstājot igauņu līderus Aivaru Rehemā un Karelu Tamjarvu. Pirmo reizi kāds no latviešiem bija labākais Baltijas valstu sportistu konkurencē PK posmos slēpošanā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide