Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +1 °C
Apmācies
Piektdiena, 19. aprīlis
Vēsma, Fanija

Interesanti

Laimīgie un vislaimīgākie

Jau drīz klajā nāks ANO paspārnē sagatavotais kārtējais Pasaules laimes ziņojums (The World Happiness Report), un nav šaubu, ka šajā reitingā jeb indeksā vadošās pozīcijas atkal ieņems Ziemeļvalstis. Pērn jau sesto gadu pēc kārtas par laimīgāko pasaules valsti tika atzīta Somija, kurai sekoja Dānija un Islande, bet nekur tālu neatpalika arī Zviedrija (6. vieta) un Norvēģija (7. vieta). Kāds ir šo valstu noslēpums?

Varam iztikt bez, bet negribam

Kāpēc dāvanas un apdāvināšanās rituāls Ziemassvētkos kļuvis par tradīciju? Arī zinātnieki pievērsušies tā izpētei, tostarp mēģinot atbildēt uz jautājumu, kādas dāvanas tad vislabāk dāvināt.

Garā dzīve Sardīnijā - kas ir ilgmūžības atslēga?

Svaigs gaiss, veselīga ēdienkarte un zems stresa līmenis ir tikai daži no iemesliem, kāpēc rekordliels Sardīnijas iedzīvotāju skaits sasniedz 100 gadu slieksni. No 1,6 miljoniem iedzīvotāju Sardīnija var lepoties ar aptuveni 150 simtgadniekiem, kas ir divreiz augstāks rādītājs par Eiropas vidējo un pat desmitreiz augstāks par ASV rādītājiem.

Savdabīga parādība: vulkāniskie pelni veido viļņojošos "smilšu jūru"

Interneta vietnē YouTube nule ievietots video, kurā redzama savdabīga dabas parādība - vulkāna izvirdumā izmestie pelni ūdenī, radot iespaidu, ka gluži tāpat kā jūra viļņojas smiltis. Vulkāniskie pelni, pretēji smiltīm, ilgu laiku peld virs ūdens, pirms salīp kopā, sacietē un nogrimst.

Pateicoties Facebook, uz vientuļā karavīra bērēm ierodas ap 200 svešinieku

Vairāk kā 200 svešinieku ieradušies uz bijušā britu armijas karavīra bērēm pēc tam, kad vietējais vikārs sociālajā tīklā Facebook paudis bažas, ka uz pansionātā dzīvojušā veterāna Džeimsa Makonela bērēm neieradīsies neviena dzīva dvēsele, vēsta ārzemju mediji.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide