Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +3 °C
Skaidrs
Sestdiena, 28. marts
Ginta, Gunda, Gunta

Jānis Citskovskis

Citskovskim ļaus pamēģināt

Valdība otrdien apstiprināja Valsts pārvaldes reformu plānu, kas paredz līdz 2020. gadam valsts pārvaldē nodarbināto skaitu samazināt par sešiem procentiem. «Nekas nenotiks bez rūpīgas analīzes, kā ar cirvi skaldīšanas veidā. Darbs ir tikai pašā sākumā. Tā ir atbilde tiem, kas uztraucas par atsevišķu struktūru nākotni,» valdības sēdē sacīja premjers Māris Kučinskis (ZZS). Ministri uz piedāvāto plānu reaģēja ļoti aktīvi – viņiem bija gan iebildumi, gan ierosinājumi. Daļēji ņemot vērā ieteikto, atbrīvojamo skaitā apņēmās ieskaitīt arī tās amata vietas, no kurām ministrijas pēdējos divos gados ir atteikušās pēc savas iniciatīvas.

Reforma, kurai grūti noticēt

Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis līdz valsts svētkiem cer saņemt valdības atbalstu Valsts pārvaldes reformu plānam, kuru ministri plāno vērtēt 14. novembrī. Tas paredz triju gadu laikā samazināt tiešajā valsts pārvaldē strādājošo skaitu par sešiem procentiem, ceturtdien vēsta laikraksts Diena.

Valsts pārvaldes reforma: Cīņa tikai tagad sākas

Nepieciešamības gadījumā var tikt izvērtēta arī attiecīgo iestāžu vadītāju atbilstība amatam, Guntaram Gūtem norāda Valsts kancelejas (VK) direktors Jānis Citskovskis.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide