Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Jānis Peters

LTV1 demonstrēs jaunu dokumentālo filmu par Jāni Peteru

Sestdien, 5. jūlijā, plkst. 18.30 LTV1 turpinās videostāstu ciklu par izcilām pašmāju kultūras personībām, demonstrējot jaunās dokumentālās filmas Ar savu tautas dziesmu. Dzejnieks Jānis Peters pirmizrādi, informēja televīzijas pārstāve Laura Brokāne. Jaunā filma ir veltījums izcilā dzejnieka 75. dzimšanas dienai.

FOTO: Atvērts retrospektīvs izdevums par Jāni Peteru

Pirmdien, 9.maijā, kultūras vasarnīcā Esplanāde 2014 ar Daigas Mazvērsītes retrospektīvā izdevuma Jānis Peters – dzīvē un dziesmā, dzejā un mūzikā atvēršanu ieskandināts Jāņa Petera 75 gadu jubilejas mēnesis. Tā centrālais notikums būs lielkoncerts No Jāņiem līdz Pēteriem.

FOTO: Teātra dienas koncerts Satikšanās Nacionālajā teātrī

Par godu Jāņa Petera 75.dzimšanas dienai šogad Latvijas Nacionālā teātrī Teātra dienas koncerts Satikšanās ir veltīts divu Latvijas kultūrā leģendāru personību -  komponista Raimonda Paula un dzejnieka Jāņa Petera - sadarbībai, informēja teātra pārstāve Līga Rimšēviča.

KDi lasi: Dzejā tu esi vienkārši pats

Mēs neesam tik bagāti, lai šķaidītos ar mūsu dzejniekiem kā ar odu asinīm, – dzejnieks Jānis Peters saka pirms savas 75 gadu jubilejas sarīkojuma

Jānis Peters: Inteliģence neaizgāja pa varas iegūšanas ceļu

Šajās dienās aprit 25 gadi kopš 1988.gada Radošo savienību plēnuma, kas pavēra ceļu Atmodai un Latvijas Tautas frontes dibināšanai. Plēnuma organizēšanu toreiz uzņēmās dzejnieks un sabiedriskais darbinieks Jānis Peters.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide