Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Jānis Sārts

Sārts: Virtuālajā telpā šobrīd visvairāk dezinformāciju izplata Krievija un Ķīna

Virtuālajā telpā patlaban ir ārkārtīgi daudz viltus ziņu un dezinformācijas, turklāt starp valstīm galvenie izplatītāji ir Ķīna un Krievija, otrdien Eiropas Savienības (ES) informācijas sniedzēju forumā Eiropas izaicinājumi sacīja NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra Stratcom direktors Jānis Sārts.

Covid-19 maina apziņu par cilvēces ievainojamību

Par drošības riskiem un dezinformācijas ļaunatūru Covid-19 izraisītās krīzes laikā intervijā Jolantai Plaukai stāsta NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra direktors Jānis Sārts.

Eksperts: Karš informatīvajā telpā ir lētāks par militāriem līdzekļiem

Karš informatīvajā telpā ir lētāks par militāriem līdzekļiem, konferencē Eiropas Savienības (ES) nākotnes virzība: nacionālās prioritātes, reģionālie izaicinājumi un kopējās iespējas sacīja NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra (StratCom) direktors Jānis Sārts.

Sārts par Krievijas humora šovu analīzi: Būsim trāpījuši jūtīgā vietā

"Mans viedoklis - esam trāpījuši pa samērā jūtīgu tēmu," intervijā telekanāla LNT raidījumam 900 sekundes par NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra (NATO StratCom) pētījumu, kurā analizēti Krievijas humora raidījumi un to loma sabiedrības viedokļa veidošanā, pauda centra vadītājs Jānis Sārts.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide